Zestyk kontaktron prosty 38 mm

Indeks: SES-03263 EAN: 5904422353308

Zestyk kontraktonowy w obudowie prostej o długości 38 mm.

Zestyk kontaktron prosty 38 mm
6,60 zł
5,37 zł netto
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Chwilowo niedostępny
Producent: OEM

Opis produktu: Zestyk kontaktron prosty 38 mm

Zestyk kontaktronowy w obudowie prostej o długości 38 mm. Średnica obudowy ma 4 mm, a całkowita długość z wyprowadzeniami wynosi 82 mm.

Specyfikacja zestyku kontaktron

  • Typ wyprowadzeń: proste - płaskie
  • Długość obudowy: 38 mm
  • Długość z wyprowadzeniami: 82 mm
  • Przekrój wyprowadzeń: 0,3 x 2 mm

Zestyk kontaktron prosty 38 mm

Zestyk kontaktron prosty 38 mm.

Zestyki kontaktronowe to główne elementy mechaniczne kontaktronów. Przedstawiany model został zamknięty w prostej obudowie o długości 38 mm i średnicy 4 mm. Całkowita długość łącznie z wyprowadzenia kontaktronu to 82 mm. Wyprowadzenia równe, znajdujące się po obydwu stronach.

Zestyk kontaktron prosty (38 mm) to hermetyczny łącznik, który wykorzystuje magnesy. Czynnikiem zmieniającym stan jest pole elektromagnetyczne. Wykorzystuje się go do łączenia i rozłączania różnych elementów mechanicznych i nie tylko. W bardziej rozbudowanych wersjach znaleźć go można w różnych mechanizmach automatyki domowej - między innymi w sektorze stolarki drzwiowej i okiennej.

Zestyki kontaktronu 38 mm - mechanizm działania

Kontaktrony mogą działać nieremanencyjnie i remanencyjnie. W pierwszym wariancie utrzymuje się jeden, pożądany stan do momentu, gdy utrzymane jest pole magnetyczne. Drugi wariant działania to zmiana stanu pod wpływem działania czynnika o odwrotnej polaryzacji, który znajduje się w obrębie pola.

W praktyce możliwości zastosowania nawet najprostszych zestyków kontaktronów są niezwykle szerokie. Można ich używać do prostych i zaawansowanych układów sterowania i systemów bazujących na detektorach. Wiele projektów z zakresu elektroniki programowalnej może skorzystać z funkcji, jakie pełnią. Zestyki kontaktronu sprzedawane są na sztukę. Do samodzielnego montażu

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 0.3 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: