Zestaw narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów

Indeks: LEC-20610 EAN: 5901436819691
Zestaw składający się z podstawowych elementów pozwalających na wykonanie najprostszych czynności podczas serwisowania telefonów lub tabletów. Z jego wykorzystaniem można rozebrać obudowę telefonu / tabletu w celu np. wymiany ekranu czy akumulatora. W skład zestawu wchodzą: śrubokręty Torx, krzyżak, pentalobe oraz przyssawka, otwieraki do obudowy oraz kostki trójkątne płaskie. 
Zestaw narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów
4,90 zł
3,98 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Zestaw narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów

Zestaw składający się z podstawowych elementów pozwalających na wykonanie najprostszych czynności podczas serwisowania telefonów lub tabletów. Zestaw narzędzi serwisowych znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie domowym oraz w bardziej profesjonalnym serwisie urządzeń GSM. Z jego wykorzystaniem można rozebrać obudowę telefonu / tabletu w celu np. wymiany ekranu, akumulatora, czy diagnostyki oraz serwisowania płyty głównej. W skład zestawu wchodzą: śrubokręty Torx T4, krzyżak 1,5, pentalobe (Apple) oraz przyssawka, otwieraki / otwieracze do obudowy oraz kostki trójkątne płaskie. 

Zawartość zestawu

 • 1 x przyssawka
 • 1 x śrubokręt Torx T4
 • 1 x śrubokręt krzyżakowy 1,5
 • 1 x śrubokręt pentalobe (do urządzeń Apple)
 • 2 x otwieraki / otwieracze do obudowy: szeroki kątowy oraz wąski płaski
 • 2 x kostki trójkątne płaskie
Zawartość zestawu narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementówZawartość zestawu narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów.

Zestaw niezbędny w serwisie i domowym warsztacie naprawczym

Użytkownicy telefonów - zwłaszcza tych, które objęte są jeszcze gwarancją - w razie jakichkolwiek problemów z działaniem urządzenia skontaktują się w pierwszej kolejności z profesjonalnym serwisem. Warto pamiętać, że w wielu przypadkach należy poszukać autoryzowanego serwisu danego producenta.

Jeśli jednak mamy do czynienia z używanym telefonem, a jego właściciel zna się na urządzeniach elektronicznych, nierzadko można pokusić się o wykonanie pewnych prac serwisowych we własnym zakresie. W takiej sytuacji nieocenioną pomocą okaże się zestaw narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów.

Śrubokręty, kostki, otwieraki...

W prezentowanym zestawie narzędzi serwisowych do telefonów i tabletów znalazło się aż 8 elementów. Są to przede wszystkim trzy rodzaje śrubokrętów (Torx, krzyżakowy, pentalobe), a także dwa otwieracze do obudowy (wąski płaski oraz szeroki kątowy). W pracach z ekranem do jego uchwycenia przyda się przyssawka, a do podważania PCB, wyświetlacza elementów obudowy - płaskie kostki o trójkątnym kształcie.

Zestaw narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów to jeden z wielu produktów do naprawy i obsługi urządzeń mobilnych, dostępnych w sklepie Botland. Akcesoria do telefonów obejmują również pojedyncze sztuki narzędzi, a także uchwyty, statywy, czy też selfiesticki.

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 11 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.021 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Zestaw narzędzi serwisowych do telefonów - 8 elementów

4.4/5

Średnia Ocena

6

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Miroslav 27.07.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Szybka dostawa
Włodzimierz 03.01.2023 Potwierdzony zakup
OK!!??
Jan 19.12.2022 Potwierdzony zakup
narzędzia to podstawa
Jakub S. 14.07.2022 Potwierdzony zakup
Super
Jarosław P. 14.05.2022 Potwierdzony zakup
Towar zgodny z opisem
Jaroslav 11.08.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: