Kategorie

BleBox - automatyka domowa

Chcesz zaimponować swoim mieszkaniem, biurem, domem, a nawet samochodem? W takim razie wystarczy zastosować w nim inteligentne sterowniki WiFi i moduły pozwalające na sterowanie wyposażeniem z pozycji użytkownika smartfona. Inteligentne i funkcjonalne domy to coś wyjątkowego, co pozwala zmaksymalizować komfort do poziomu, który jeszcze kilka lat temu był nieosiągalny. Dzięki naszym produktom możesz samodzielnie wszystko przygotować – sam się o tym przekonaj, jakie to proste, tanie i wygodne.  

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Inteligentne sterowniki WiFi dla komfortu, bezpieczeństwa i automatyzacji

Załoga naszego sklepu Botland.com.pl ciężko pracuje na to, by zadowolić wszystkich najbardziej wymagających klientów. Oczekiwania z każdym rokiem rosną i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu technologia także idzie do przodu, udostępniając nam lepsze narzędzia, szybsze połączenie i wygodniejsze systemy wyręczające użytkowników w codziennych czynnościach. Już od dawna nie musisz samodzielnie otwierać i zamykać bramy wjazdowej, jednak od dziś już nie potrzebujesz do tego celu specjalnego pilota – wystarczy jedynie Twój smartfon i dostęp do WiFi.

Sterowniki można wykorzystać na setki innych sposobów, chociażby do sterowania roletami, paskami LED, a nawet urządzeniami domowymi (np. ekspresem, telewizorem, wyposażeniem audio). Czy marzy Ci się oświetlenie LED, które regulujesz za pomocą telefonu komórkowego? Z pewnością będzie to imponujące, zwłaszcza podczas spotkań towarzyskich. Dziś ta technologia nie jest trudno dostępna i droga, lecz w dalszym ciągu mało kto decyduje się na montaż – Ty spróbuj przekonać się na własnej skórze, jakie to proste.

Postaw na sterowniki najlepszej jakości

Inwestując w innowacyjne technologie i wyposażenie własnego domu, zawsze powinno zależeć Wam na wieloletniej niezawodności oraz wydajnej pracy. Sami jesteśmy miłośnikami zaawansowanych rozwiązań, automatyki i robotyki, dlatego dbamy o to, by dostarczać do naszych klientów jedynie asortyment z najwyższej półki.

Produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu zostały wyprodukowane przez najlepszych i najbardziej renomowanych specjalistów na rynku. Stawiając na sterowniki znajdujące się w tej kategorii, gwarantujesz sobie zadowolenie i satysfakcję.