Kategorie

Arduino Shield - klawiatury i wyświetlacze

Wyświetlacze dla Arduino otwierają przed projektantami zupełnie nowe możliwości. Tworząc wielozadaniowe i rozbudowane konstrukcje z dużą ilością funkcji, koniecznie należy zadbać o wygodny w obsłudze interfejs. W tej kategorii znajdziecie zarówno zaawansowane, jak i podstawowe wyświetlacze i klawiatury Arduino. Chcecie dowiedzieć się więcej? Sprawdźcie, co przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem Botland.com.pl.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
UC - Mikrokontroler:
UC - Pamięć Flash:
UC - Pamięć RAM:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Kanały PWM:
Producenci
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
UC - Taktowanie:
UC - Rdzeń:
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - GSM/GPRS
UC - Interfejs UART
UC - Interfejs USB:
UC - Interfejs I2C
UC - Interfejs SPI
UC - Interfejs CAN
UC - Przetwornik CA
UC - Przetwornik AC
UC - wejścia analog.
UC - microSD

Klawiatura z wyświetlaczem Arduino – jak wykorzystać ją w projektach?

Zależy Wam na tym, by zaskoczyć wszystkich innowacyjnym pomysłem? Macie już doświadczenie w konstruowaniu i programowaniu układów opartych na Arduino? W takim razie nie ma na co czekać, ponieważ ktoś może wcześniej wpaść na podobny pomysł i ukradnie Waszą chwałę.

Klawiatury Arduino Shield pozwalają na komunikację, regulację i sterowanie Waszymi układami. Pamiętajcie o tym, by zaprogramować wygodny i prosty schemat, z którym poradzi sobie każdy – niezależnie, czy chodzi o robotyczne ramię z wieloma funkcjami, czy mało skomplikowaną instalację nawadniającą ogród.

Interfejs użytkowników umożliwia sterowanie układem za pośrednictwem przycisków lub joysticków dostępnych na nakładkach i modułach. Nie potrzebujecie dostępu do komputera lub bezprzewodowego połączenia ze smartfonem, tabletem lub innym odbiornikiem, by regulować pracę konstrukcji. Wyświetlacze Arduino Shield mogą służyć także jako informator o działających procesach lub trybie pracy.

Botland.com.pl – sięgnij po jakość dla wymagających

Wybierając klawiatury i wyświetlacze Arduino dostępne w tej kategorii, każdy otrzymuję od nas gwarancję zadowolenia. Przygotowaliśmy asortyment wykonany przez najpopularniejsze marki na rynku. Należą do nich m.in. Adafruit, ArduCam, DFRobot, Integreight, OEM, Seeedstudio, SparkFun, Velleman, Waveshare.

Dysponujemy wyświetlaczami LCD wyposażonymi w joysticki, przyciski, panele dotykowe, a nawet czujniki. Najbardziej rozbudowane modele mogą posiadać czujniki temperatury, wilgoci, akcelerometry, diody, czytniki kart pamięci i wiele innych akcesoriów. Połączyliśmy je z najlepszymi cenami, by zapewnić satysfakcję naszym klientom. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy dopasować odpowiednie komponenty do oczekiwań.