Kategorie

Czujniki ruchu

Roboty, telefony komórkowe, systemy automatyzacji inteligentnych domów, a nawet monitoring i zabezpieczenia nieruchomości – wszystkie te elementy posiadają wiele wspólnych mianowników, a jednym z nich jest czujnik ruchu, który stanowi niemal podstawę. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe konstrukcje, musisz stawiać na wyposażenie najwyższej klasy, a naszym zadaniem jest dostarczenie tych elementów do Ciebie.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moduł - typ:
Moduł - Temperatura od:
Moduł - Temperatura do:
Moduł - Temperatura dokładność
Moduł - Odległ. do
Moduł - Odległ. od:
Moduł - montaż:
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Detektory ruchu w każdym domu

Czasem nawet wyjście na zakupy lub wyjazd do znajomych pod miasto na weekend, jest doskonałą okazją dla złodziei, którzy od dawna obserwowali daną nieruchomość. Kamery są niezwykle przydatnym elementem wyposażenia, jednak dobrze przygotowani i doświadczeni specjaliści, będą znali ich rozkład dzięki obserwacjom i poradzą sobie z ominięciem ich w taki sposób, by rozpoznanie twarzy było niemożliwe. Czujnik, który ustawiony został na pełną aktywność, wykrywa każdy niechciany ruch w pomieszczeniu, uruchamiając tym samym alarm i informując służby bezpieczeństwa, które w szybkim tempie zjawią się na miejscu zdarzenia.

Czujnik ruchu często okazuje się jednym z najbardziej istotnych elementów w systemach alarmowych, więc zachęcamy wszystkich do tego, by wybierać najlepsze wyposażenie dla swojego dobytku.

Wykorzystaj ten drobny element do automatyzacji mieszkania

Odpowiednio ustawiony detektor ruchu, połączony z układami i systemami opartymi na minikomputerach (np. Arduino lub Raspberry Pi), oferuje niezwykłe możliwości automatyzacji mieszkania, auta, czy nawet podwórka. Przykładem są automatycznie otwierane drzwi, okna, rolety, żaluzje, a nawet zapalane światło.

Dziś wszystkie klatki schodowe posiadają oświetlenie, które automatycznie zapala się po wykryciu ruchu – podobnie sytuacja wygląda, np. w pomieszczeniach socjalnych. Coś, co kiedyś było niezwykłym szczytem technologii, obecnie możemy spotkać dookoła nas. Ten niedrogi czujnik potrafi poprawić jakość Twojego życia, więc zachęcamy serdecznie do samodzielnego montażu niezbędnych układów w sypialni, łazience, kuchni, a nawet salonie, by codzienne obowiązki przestały być dla ciebie utrapieniem!

Możliwości są nieograniczone! Przekonaj się o tym na własnej skórze z asortymentem dostępnym w naszym sklepie Botland.com.pl!