Kategorie

Akcesoria prototypowe do Arduino

Nie lubisz ograniczać swoich możliwości gotowymi schematami, które narzucają Ci konkretny sposób działania? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do wykorzystania produktów znajdujących się w tej kategorii. Akcesoria prototypowe do Arduino pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i zaprojektować coś wyjątkowego. Płytki, przewody złącza oraz akcesoria przydatne użytkownikom Arduino.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Płytki, przewody i gniazda, czyli wszystko, co jest ci potrzebne

Każdy układ i schemat można poprawić lub wykorzystać w zupełnie inny sposób. Przykładem mogą być popularne modele RC, wykorzystujące niewielkie silniczki elektryczne, napędzające ich koła lub śmigła dronów. W obydwu przedmiotach, wykorzystano bardzo podobne części, mimo odmiennych możliwości – wszystko dzięki wybraniu profesjonalnych akcesoriów, pozwalających przełożyć wyposażenie w inne miejsce, ustawić je pod innym kątem i dostosować do oczekiwań. Dysponujemy wieloma różnorodnymi płytkami stykowymi, przewodami o zróżnicowanych zakończeniach, wtykach, a nawet zestawami i minikontrolerami, które powinny znajdować się w wyposażeniu każdego majsterkowicza – niezależnie od zaawansowania umiejętności i ilości zdobytego doświadczenia.

Płytki stykowe – akcesoria prototypowe do Arduino pierwszej potrzeby

Jednym z podstawowych elementów, który powinien znajdować się we wszystkich szufladach konstruktorów i projektantów bazujących na Arduino, są m.in. płytki stykowe. Pozwalają one na połączenia wielu układów elektrycznych z pomocą przewodów, bez konieczności lutowania, dzięki czemu można przetestować ich działanie, przed podjęciem finalnej decyzji na temat stałego połączenia. Jest to prosty element, który oszczędzi Wam wielu nerwów, a biorąc pod uwagę, że jest on wielorazowego użytku, warto zawczasu nabyć go i wykorzystywać podczas każdego projektu. Pamiętajcie! Chociaż w teorii i w planach coś może działać doskonale, w praktyce często pojawia się wiele przeciwności losu, a lepiej jest móc odpiąć szybko styki i przewody, niż zmierzyć się z koniecznością odlutowywania modułów.

Popularne produkty: