Kategorie

Przewody do płytek stykowych

Przewody do płytek stykowych

Projektując swój własny system na przykład na płytkach stykowych, często nieświadomie pomijamy temat połączenia między elementami - jest to bardzo ważna część systemu, bez którego nasz model nie będzie działać. Do wyboru mamy wiele możliwości - w zależności od okoliczności należy dobrać kable krótkie lub długie, wtyki męskie lub damskie albo haczyki. Sprawdź nasz bogaty asortyment przewodów do płytek stykowych, połącz swój zestaw za pomocą naszych kabli i ciesz się z własnoręcznie zbudowanego modelu!

Filtrowanie

Przewód - Typ
Przewód - Standard
Ilość pinów
Kolor
Długość przewodu
Raster

Zabawa z elektroniką

Każdy początkujący elektronik prędzej czy później przesiada się na uniwersalne płytki stykowe, które są niezastąpione, jeśli chodzi o budowanie wszelkiego rodzaju układów elektronicznych i projektów. Bez lutowania i z możliwością zmiany całego układu w kilka minut stanowią niezwykle wygodne rozwiązanie, co czyni je pierwszym wyborem przy zakupach. W naszym sklepie Botland dostępne są nie tylko całe płytki stykowe i wszelkiego rodzaju akcesoria do nich, ale także przewody do płytek stykowych.

Połącz elementy swojego projektu

Po zaplanowaniu swojego projektu elektronicznego, warto zastanowić się nad sposobem połączenia jego elementów takich jak oporniki, diody, kondensatory czy tranzystory. Długie kable są wygodne, ale duża ich ilość potrafi stworzyć niezłą plątaninę. Krótkie przewody do płytek stykowych pozwalają na większe uporządkowanie poprowadzonych kabli, choć wymagają nieco wprawy. Dobrą praktyką jest używanie kolorowych kabli, niekrzyżowanie ich bez potrzeby oraz przeniesienie końcowego projektu na płytkę drukowaną, ze względu na pewność połączeń elektrycznych.

Szeroki wybór elementów

W naszej ofercie w dziale przewody do płytek stykowych posiadamy różnego rodzaju kable z wtykami męsko-męskimi, męsko-żeńskimi, żeńsko-żeńskimi oraz haczyki o różnych długościach - pojedyncze, jak i w zestawach nawet po 350 szt. Z nami żaden, nawet najbardziej skomplikowany projekt elektroniczny nie będzie dla Ciebie stanowił problemu. Nasz dział techniczny zawsze chętnie pomoże i doradzi przy zakupie - dodatkowo przygotowaliśmy także mnóstwo dostępnych za darmo! Zajrzyj do naszych pozostałych działów.