Kategorie

Zestawy i kursy FORBOT

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zestawów do najpopularniejszych w Polsce kursów elektroniki od FORBOT. W naszej ofercie znaleźć można komplety elementów, które pozwalają na naukę elektroniki w praktyce, opanowanie podstaw programowania Arduino, naukę lutowania i wiele więcej. Każdy zestaw jest powiązany z dedykowanym kursem online, dzięki któremu dosłownie każdy może poznać elektronikę w praktyce.

Filtrowanie

Zestaw temat kursu
Zestaw z modułem

Zestawy i kursy FORBOT

FORBOT to portal poświęcony elektronice, robotyce i programowaniu. Można tam znaleźć interesujący blog pełen nowinek ze świata nowoczesnych technologii, forum umożliwiające kontakt z innymi miłośnikami techniki oraz katalog zaufanych firm specjalizujących się w opisywanych dziedzinach, a także wiele innych ciekawych propozycji. Jednak najbardziej znaną gałęzią działalności tej strony jest tworzenie, gromadzenie i rozpowszechnianie materiałów edukacyjnych, dzięki którym możliwe jest poznanie podstaw elektroniki, robotyki i programowania lub poszerzanie swojej wiedzy oraz swoich umiejętności. Na portalu dostępny jest leksykon robotyki oraz wiele kursów wyjaśniających krok po kroku najważniejsze zagadnienia elektroniczne. Kursy umożliwiają poznanie różnych zagadnień teoretycznych i – co najistotniejsze – praktycznych aspektów związanych z funkcjonowaniem urządzeń elektronicznych, programowaniem ich czy budowaniem własnych konstrukcji. Na blogu dostępne są kursy dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Materiał do nauki został uporządkowany tak, by maksymalnie ułatwić uczącym się przyswajanie informacji i zdobywanie umiejętności.

Czym są zestawy FORBOT?

Zestawy FORBOT powstały w celu jeszcze większego ułatwienia życia użytkownikom kursów FORBOT. Zamiast samodzielnie kompletować potrzebne produkty (komponenty elektroniczne, płytki, przewody i inne elementy) osoby pragnące rozpocząć naukę elektroniki mogą zdecydować się na zakup gotowego zestawu z kursem i wszystkimi materiałami potrzebnymi do jego realizacji. Taka opcja pozwala uniknąć przypadkowego zakupu niewłaściwego przedmiotu (co może się zdarzyć niedoświadczonej osobie), a także pozwala nabyć wszystkie produkty w atrakcyjnej cenie.

Jakie umiejętności zdobędziesz dzięki tym zestawom?

Zestawy FORBOT zostały skompletowane tak, by odpowiadać poszczególnym kursom. Dzięki wykorzystaniu takich materiałów dydaktycznych będziesz miał okazję poznać w praktyce i teorii działanie oraz zastosowanie podstawowych praw fizyki, dowiedzieć się, jak funkcjonuje elektryczność i obwody elektryczne, nauczyć się obsługiwać różne modele minikomputerów i płytek rozwojowych, zbudować swój pierwszy robot czy zdobyć praktyczne umiejętności z dziedziny elektroniki i majsterkowania (jak na przykład lutowanie).

Jakie oferty znajdziesz w tej kategorii?

W tej kategorii oferujemy zestawy i kursy FORBOT poruszające wszystkie najistotniejsze zagadnienia z dziedziny elektroniki i robotyki. Znajdziesz tu między innymi kursy pozwalające poznać podstawy elektroniki, dzięki którym będziesz miał możliwość zdobyć najważniejszą wiedzę i umiejętności przydatne w późniejszej pracy. Oferujemy także szeroki wybór kursów z płytkami rozwojowymi w różnych wariantach i na wielu stopniach zaawansowania – wśród dostępnych propozycji można znaleźć między innymi zestawy do nauki obsługi Arduino, Raspberry Pi, STM32 Nucleo czy BBC micro:bit. W tym dziale znajdziesz także kurs techniki cyfrowej, zestaw do nauki lutowania czy komplety dla wynalazców i konstruktorów. Dostępny jest także niezbędnik warsztatowy sygnowany przez FORBOT, w którym znajdują się najpotrzebniejsze akcesoria do lutowania i innych prac elektronicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów i kursów FORBOT, a także z pozostałymi kategoriami dostępnymi w naszym sklepie – znajdziesz tam między innymi dodatkowe materiały edukacyjne i akcesoria FORBOT, a także szeroki wybór innych produktów z dziedziny elektroniki, programowania, majsterkowania, robotyki, inteligentnego budownictwa oraz wielu innych branż.