Filtruj według
Cena
125 125
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Akcesoria do dronów

Ilość produktów: 1
Loading...

Akumulator dla drona Ryze Tello

Oryginalny akumulator dla drona Ryze Tello o pojemności 1100 mAh . Akumulator typu Li-Pol o napięciu 3,8 V i energii 4,18 Wh. Został specjalnie stworzony dla Ryze Tello z...
5.0 (2)
Indeks: INN-15782
Indeks: INN-15782
Wysyłka 48h
Dostępny
Cena podstawowa 125,00 zł Cena 125,00 zł
  • Darmowa dostawa

Relacje na żywo z lotu ptaka

Wiele modeli dronów wyposażonych jest w wysokiej jakości kamery, które umożliwiają rejestrację obrazu, przygotowywanie filmów i dokumentacji. To jednak nie wszystko – jeśli zaopatrzysz się w okulary multimedialne dostępne w naszym sklepie, będziesz towarzyszyć swojemu urządzeniu w trakcie jego misji, oglądając otoczenie z punktu widzenia latającej maszyny. Gogle FPV pozwalają na obserwowanie z ziemi obrazów, które dron „widzi” w danym momencie (skrót FPV oznacza zresztą First Person View, czyli – dosłownie – widok z perspektywy pierwszej osoby). W zależności od konstrukcji okulary multimedialne posiadają jeden (jak gogle FPV Yuneec SkyView) lub dwa ekrany (gogle FPV DJI Goggles oraz DJI Goggles Racing), odwzorowujące obraz z niezwykłym realizmem – w rozdzielczości 720 p lub 1080 p. Proporcje ekranów to 16:9, co pozwala uzyskać obraz panoramiczny, a kąt widzenia wynosi od ponad 75o do nawet 85o.

Uniwersalne i komfortowe gogle FPV

Oferowane przez nas gogle multimedialne obsługują szeroką gamę modeli konstrukcji latających. To szczególnie ważne dla osób, które oczekują, że akcesoria do dronów będą mogły wykorzystywać podczas realizacji wielu różnych misji. I tak: modele rekomendowane do użytku z dronami Yuneec Typhoon H i Yuneec Tornado H920 pasują również do DJI Phantom, natomiast DJI Goggles współpracują nie tylko z seriami DJI Inspire, Phantom oraz Mavic, ale także z innymi urządzeniami, z którymi łączą się poprzez złącze HDMI. Dzięki temu mogą towarzyszyć Ci nawet już po odłożeniu drona na półkę – gdy zechcesz zagrać w gry albo oglądać filmy. Wszystkie modele gogli FPV dostępne w naszym sklepie wyróżniają się przyjazną dla użytkownika konstrukcją – będzie to miało szczególne znaczenie podczas wielogodzinnych sesji w wirtualnym świecie. Najbardziej luksusowa wersja okularów multimedialnych ma dodatkowo skórzane wykończenie.

Intuicyjne sterowanie ruchem drona

Gogle FPV wyprodukowane przez DJI zawierają jeszcze jedną funkcjonalność ciekawą z punktu widzenia użytkowników dronów: tryby Head Tracking Flight i Head Tracking Gimbal. Pierwszy z nich sprawia, że urządzeniem latającym można sterować w najbardziej intuicyjny sposób – przy pomocy ruchu głowy (w bok, w dół lub w górę). Natomiast drugi ułatwia sterowanie położeniem samego gimbala, zamontowanego w konstrukcji zdalnie sterowanego modelu. Gogle oferują także szereg inteligentnych trybów lotu, rekomendowanych do przeróżnych zastosowań: Terrain Flow, ActiveTrack, TapFly, Cinematic oraz Tripod.

Aktywnie wspieramy techmove.pl, portal dla maniaków technologii w sporcie.