3pi+ Turtle Edition Kit - zestaw do budowy robota ze sterownikiem 32U4 i silnikami HPCB 75:1 - Pololu 3741

Indeks: PLL-19109 EAN: 5904422363994
Zestaw elementów do samodzielnego montażu robota 3pi+ Turtle Edition z silnikami DC HPCB z przekładnią 75:1 oraz sterownikiem opartym na układzie 32U4. Robot Pololu 3pi+ zawiera czujniki 9DoF, odbiciowe służące do śledzenia linii, zderzenia (umieszczone na zderzaku), wyświetlacz LCD, buzzer oraz przełącznik zasilania. Dwa silniki z enkoderami wraz z dwoma kołami i pomocniczą kulką podporową umożliwiają poruszanie się robota.
3pi+ Turtle Edition Kit - zestaw do budowy robota ze sterownikiem 32U4 i silnikami HPCB 75:1 -...
889,00 zł
722,76 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Na zamówienie
Zestaw do budowy robota 3pi+ - wersja:
Producent: Pololu

Opis produktu: 3pi+ Turtle Edition Kit - zestaw do budowy robota ze sterownikiem 32U4 i silnikami HPCB 75:1 - Pololu 3741

Zestaw elementów do samodzielnego montażu robota 3pi+ Turtle Edition z silnikami DC HPCB z przekładnią 75:1 oraz sterownikiem opartym na układzie 32U4. Robot Pololu 3pi+ zawiera czujniki 9DoF, odbiciowe służące do śledzenia linii, zderzenia (umieszczone na zderzaku), wyświetlacz LCD, buzzer oraz przełącznik zasilania. Dwa silniki z enkoderami wraz z dwoma kołami i pomocniczą kulką podporową umożliwiają poruszanie się robota z prędkością ok. 0,4 m/s.

Elementy na płytce 32U4 robota 3pi plus

 
Elementy na płytce 32U4 robota 3pi plus.

Wyposażenie robota 3pi+

Pololu 3pi+ wyposażony został w płytę główną o średnicy 9,7 cm, opartą na układzie ATmega32U4. Płyta wyposażona została w złącze microUSB służące do programowania płytki oraz bootloader kompatybilny z Arduino. Do programowania należy wykorzystać przewód USB - microUSB (brak w zestawie). Robot może być programowany w środowisku Arduino IDE z wykorzystaniem dostępnych bibliotek i przykładowych kodów dla Arduino.  Dodatkowe porty, przeznaczone dla bardziej zaawansowanych użytkowników, umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów. Na płytce znajduje się również mostek H oraz enkodery do sterowania silnikami DC, a także 3-osiowy akcelerometr, żyroskop i magnetometr, 5 czujników odbiciowych IR do wykrywania krawędzi powierzchni oraz prawy i lewy czujnik kolizji. Trzy przyciski do dowolnego wykorzystania przez użytkownika, wyświetlacz LCD, buzzer i diody statusowe LED.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia pracy z robotem?

  • Cztery baterie AAA - robot współpracuje z bateriami alkalicznymi oraz akumulatorami Ni-MH, producent rekomenduje wykorzystanie akumulatorów Ni-MH.
  • Przewód microUSB - wymagany do połączenia robota z komputerem, w celu programowania i debuggowania. 

Elementy zawarte w zestawie

Zawartość zestawu

   

Zawartość zestawu robota 3pi+ Turtle Edition.
Robot 3pi plus Hyper EditionRobot 3pi+ Turtle Edition.

Specyfikacja robota 3pi+ Turtle Edition

  • Silnik: DC HPCB 6 V 75:1 170 obr/min
  • Prędkość poruszania się robota: 0,4 m/s
  • Układ: ATmega32U4
  • Wymiary: 97 x 96 x 36 mm
  • Masa: 100 g
Podwozie - ilość kół 2
Podwozie - typ kołowe
Podwozie + napęd Tak
Podwozie + sterownik Tak

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: