Kategorie

Przewody USB 3.0

USB jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych standardów, który można spotkać w różnych urządzenia elektronicznych. W ofercie sklepu Botland znajdziesz egzemplarze cechujące się różną długością, dzięki czemu wybór konkretnego modelu nie stanowi problemu. Oferujemy przewody USB 3.0 przeznaczone m.in. do bardzo szybkiej transmisji danych, która jest szczególnie istotna w przypadku przesyłania np. filmów zarejestrowanych w wysokiej rozdzielczości. Kable dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania, dzięki czemu korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Popularne przewody USB 3.0

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. budżetowe modele o długości nawet 3 m, które z jednej strony są zakończone wtykiem USB 3.0 typu A, z drugiej natomiast USB 3.0 typu B. Tegu typu kabel spełnia standardy Super Speed, dzięki czemu oferuje bardzo szybką transmisję danych pomiędzy urządzeniami. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz również przewody z końcówkami microUSB typu B i USB typu C o długości np. 1 m. Opisywany przewód wyróżnia się dużą elastycznością i wytrzymałością. Co więcej, oferujemy kable w standardzie 3.1 z USB typu A oraz C, charakteryzujące się maksymalną transmisją danych, wynoszącą do 10 Gb/s.

Kable z dodatkową funkcjonalnością

W ofercie Botland znajdują się również przewody umożliwiające zarówno transmisję danych, jak i szybkie ładowanie podłączonych urządzeń. Oferujemy m.in. kable z dwoma wtyczkami w standardzie USB 3.1, które są w pełni kompatybilne z technologią Power Delivery, umożliwiającą uzupełnianie energii np. w tabletach i smartfonach mocą do 100 W. Ponadto kabel wyróżnia się dużą prędkością transferu danych, która jest bardzo przydatna np. podczas kopiowa dużej liczby fotografii lub innych plików.

Niezwykle przydatne adaptery

Kolejną ciekawą pozycją w naszej ofercie są adaptery, które cechują się nie tylko szeroką funkcjonalnością, ale również wszechstronnym zastosowaniem. Dostępne są m.in. wieloportowe modele ze wszystkimi najpopularniejszymi złączami, takimi jak Ethernet, HDMI, USB 3.0, slot na kartę SD i MicroSD oraz USB typu C. Tego typu produkty obsługują rozdzielczość 4K i są wyposażone w wymienioną wcześniej funkcję Power Delivery, dzięki której szybko naładujesz m.in. swój telefon.