Kategorie

Paski i łańuchy LED

Oświetlenie pomieszczenia lub mebli można urozmaicić w banalnie prosty sposób. Paski LED sprawdzą się we wszystkich projektach i układach, które wymagają zastosowania nieszablonowych rozwiązań. W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości asortyment, dzięki któremu przygotujesz zarówno czytelny komunikator dla swoich urządzeń, jak i niebanalny wystrój wnętrza. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich projektów – w razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie wiadomości i pomogą dobrać produkt.

Podkategorie

 • Paski LED standardowe

  Paski wyposażone w standardowe diody LED, których jasność można regulować przy pomocy sygnału PWM.

 • Paski LED adresowane

  Paski z indwidualnie adresowanymi, cyfrowymi diodami LED RGB.

 • Łańcuchy i matryce LED

  Ręczna budowa matrycy LED to z pewnością ambitny projekt, obarczony dużym ryzykiem wystąpienia błędów. Przede wszystkim polega na lutowaniu ze sobą pojedynczych diod i rezystorów, a następnie połączeniu ich w wiersze i kolumny tworzące matrycę LED i podłączeniu do nich układu...

 • Sterowniki do taśm i pasków LED

  Zdalnie sterowane sterowniki do pasków i taśm LED RGB z pilotami.

 • Akcesoria do pasków i taśm LED

  W ofercie przewody i złącza do pasków i łańcuchów LED.

 • Zasilacze do pasków LED

  Zasilacze montażowe umożliwiające zasilanie pasków złożonych z diod LED.


Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moc nominalna:
LED długość fali:
Długość przewodu:
LED - ilość diod:
LED rodzaj:
LED barwa:
LED cyfrowe:
LED strumień
LED kąt świecenia
LED kształt
LED montaż
LED żarówka gwint:
Klasa szczelności:
LED soczewka:
Klasa energetyczna

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Łańcuchy LED w każdym nowoczesnym mieszkaniu

Chcesz podkreślić wyposażenie łazienki, meble w sypialni lub urozmaicić oświetlenie wnętrza samochodu? W takim razie taśmy LED spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Aranżerzy wnętrz i pasjonaci tuningu chętnie korzystają z nich podczas projektowania nowoczesnych mieszkań oraz pojazdów. Diody LED charakteryzują się bardzo dużą energooszczędnością, dlatego wykorzystanie ich w domu lub aucie, może znacząco obniżyć rachunki lub obciążenie układu elektrycznego.

Łańcuchy i matryce LED oferowane w naszym sklepie, mogą również posłużyć zarówno przy produkcji bardzo skomplikowanych konstrukcji lub paneli informacyjnych, jak i prostych urządzeń pomiarowych. Dzięki nim możesz zbudować wyświetlacze, komunikatory i nie tylko! Czy słyszałeś na temat inteligentnej odzieży lub biżuterii? Jeśli nie, to z pewnością warto odrobić pracę domową.

Niezbędne akcesoria do Waszych konstrukcji

Nawet proste wskaźniki poziomu baterii wymagają takich elementów, jak mikrokontrolery. Wszystko powinno zostać połączone ze sobą przy pomocy przewodów i złącz najwyższej jakości, by zapewnić użytkownikom zadowalającą pracę. W naszym sklepie każdy znajdzie wyposażenie, które niezbędne jest przy konstruowaniu układów i oświetlenia wykorzystującego technologię LED.

W Botland.com.pl dostępne są także zasilacze do pasków LED i sterowniki, pozwalające na regulację koloru, natężenia światła, a nawet wyświetlanego wzoru. Jeśli potrzebujecie pomocy w dopasowaniu asortymentu do oczekiwań, to zachęcamy do kontaktu z naszą załogą. Jesteśmy miłośnikami automatyzacji, elektroniki i robotyki od wielu lat, dlatego chętnie odpowiemy na Wasze wiadomości i wspólnie znajdziemy rozwiązania oferujące doskonały stosunek jakości do ceny.