Kategorie

Lista produktów producenta: AI-Speaker

Firma AI-Speaker specjalizuje się w tworzeniu inteligentnych urządzeń elektronicznych zwiększających komfort życia codziennego. Na początku założyciele firmy skonstruowali radio internetowe sterowane przy pomocy pilota radiowego, które w zamyśle miało być wykorzystywane m.in. przez osoby niewidome. Konstrukcja radia została oparta o minikomputer Raspberry Pi. W kolejnych latach urządzenie zyskało nowe funkcjonalności, takie jak sterowanie przy pomocy głosu, sprawdzanie informacji dotyczących pogody, odtwarzanie podcastów, muzyki oraz wiele innych. Kolejnym krokiem było dodanie głośników gwarantujących wysokiej jakości dźwięk.

Inteligentne urządzenia AI-Speaker

Firma AI-Speaker udostępnia niezwykle praktyczną aplikację webową umożliwiającą błyskawiczną konfigurację podłączonych urządzeń. W ofercie sklepu Botland znajdziesz m.in. inteligentne gniazdka z możliwością podłączenia do sieci Wi-Fi. Urządzenie tego typu gwarantuje proste sterowanie każdym urządzeniem do określonej mocy. Do sterowania można wykorzystać nie tylko wspomnianą aplikacją, ale również przeglądarkę internetową oraz komendy głosowe. Szeroki zakres temperatury roboczej zapewnia wszechstronne wykorzystanie urządzenia, a ognioodporna obudowa gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Kolejną interesującym produktem firmy AI-Speaker jest pilot radiowy z wbudowanym żyroskopem oraz czujnikami akcelerometrycznymi. Urządzenie wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu może być używane nawet przez osoby bez doświadczenia. Wysoka jakość wykonania pilota gwarantuje długą żywotność i bezproblemowe działanie.

Inteligentny dom

W asortymencie sklepu Botland znajdziesz także urządzenia firmy AI-Speaker przeznaczone do sterowania sprzętami domowymi. Dzięki nim, system podlewania trawnika sam włączy się i wyłączy o określonej porze, muzyka zacznie grać o wcześniej zaprogramowanej godzinie, a rolety automatycznie podniosą się o wschodzie słońca. W zestawie, oprócz urządzenia, otrzymasz zasilacz oraz kabel HDMI. Sprzęt działa na systemie Android i umożliwia korzystanie z usług online, takich jak stacja pogody, wiadomości, podcasty i wiele innych.