Kategorie

Inteligentne włączniki

W kategorii “Inteligentne włączniki” oferujemy znakomite przekaźniki wiodących marek. Posiadamy urządzenia, które można zamontować wewnątrz domowej puszki elektrycznej. Umożliwiają one sterowanie zasilaniem dowolnych urządzeń podłączonych do sieci w domu z dowolnego miejsca na świecie. Dostępne są między innymi moduły przeznaczone do sterowania oświetleniem (włączanie, wyłączanie i jasność), wielokanałowe przekaźniki oraz ścienne bezprzewodowe włączniki światła (lub innych urządzeń).

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Inteligentne włączniki

Urządzenia w tej kategorii to wyposażenie, które pomoże Ci zamienić zwykły dom w inteligentny budynek. Za pomocą aplikacji na telefonie (lub innych narzędzi) będziesz w stanie kontrolować stan urządzeń w mieszkaniu, sterować oświetleniem i dostosowywać parametry ogrzewania oraz innych instalacji. Większość systemów umożliwia łączenie się z domową automatyką z każdego miejsca na świecie.

Inteligentne włączniki do światła

W ofercie posiadamy między innymi duży wybór nowoczesnych włączników do światła montowanych na ścianie. Część z nich jest zaprojektowana w taki sposób, aby mogły działać bez przewodów (z wykorzystaniem własnego zasilania - baterii), dzięki czemu można je montować w efektowny sposób - na przykład na szybie okna. Inne włączniki wykonane są ze szkła hartowanego i montowane są na miejscu tradycyjnych rozwiązań. Łączą się z siecią przez WiFi, dzięki czemu można nimi sterować z poziomu aplikacji na smartfona.

Przekaźniki do puszek

W tym dziale oferujemy także szereg inteligentnych przekaźników do puszek elektrycznych. Każdy z nich wykonany jest przez renomowanych producentów, a część stanowi element znanych systemów stosowanych obecnie w inteligentnych budynkach (na przykład Z-Wave czy Exta Free). Posiadamy przekaźniki przygotowane do sterowania wieloma urządzeniami domowymi, które korzystają z napięcia 230 V - w ofercie dostępne są między innymi produkty firm BleBox, Eura-tech i wielu innych. Szczególnie godny polecenia jest jeden z modeli firmy Inveo, umożliwiający zdalne sterowanie urządzeniami za pomocą Internetu. Posiada on 8 wyjść przekaźnikowych na napięcie 250 V, wbudowany serwer WWW i jest przystosowany do montażu na szynie DIN. Oferujemy także urządzenia z wyświetlaczem oraz sprzęt z dodatkowymi czujnikami (na przykład z czujnikiem temperatury).