• Wyprzedaż!

Gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-15162

Indeks: SPF-13882 EAN: 5904422321635

Płytka rozszerzeń z padami do podłączenia złącz krokodylkowych dla modułów Micro:bit. Posiada 7 złącz wejściowych, 5 cyfrowych, 5 adresowanych diod LED oraz głośnik. Napięcie zasilania wynosi od 2,7 V do 9 V natomiast napięcie wyjściowe równe 3,3 V lub 5 V.

Gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-15162
109,00 zł -40%
65,40 zł
53,17 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 65,40 zł
Zapłać później
Producent: SparkFun
Kompatybilny z: Micro:bit

Opis produktu: SparkFun gator:bit v2.0 

SparkFun gator:bit v2.0 jest kolejna odsłona popularnej płytki rozszerzeń z padami do podłączenia złącz krokodylkowych. Jest to moduł typu all-in-one przeznaczony dla BBC Micro:bit, który zapewnia w pełni funkcjonalną platformę rozwoju i prototypowania. Posiada 7 pinów wejściowych, 5 pinów cyfrowych, 5 adresowanych diod LED oraz głośnik. Napięcie zasilania wynosi od 2,7 V do 9 V natomiast napięcie wyjściowe równe od 3,3 V lub 5 V. Płytka może być zasilana poprzez USB w Micro: bit za pomocą baterii przez złącze JST 2 mm lub podłączając zasilanie do pinu  VIN na płytce gator:bit.

Złącza zostały wyprowadzone tak, abyś mógł swobodnie podłączyć się do nich krokodylkami  i w pełni korzystać z możliwości z gator:bit v2.0. Jest to idealne narzędzie do tworzenia wizualizacji danych przy użyciu pięciu wbudowanych adresowanych diod LED, ale także do tworzenia dzieł muzycznych przy użyciu wbudowanego głośnika.

SparkFun gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla Micro:bit

SparkFun gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla Micro:bit

Gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla BBC micro:bit.

Wyprowadzenia płytki rozszerzeń gator:bit v2.0

Piny 0, 1 oraz 2 pełnią funkcję pojemnościowych przycisków dotykowych oraz jednocześnie są pinami ADC. Piny 8, 16, 5 i 11 są pinami cyfrowymi mogącymi odczytywać i zapisywać. Dodatkowo piny 13 (SPI), 14 (SPI), 15 (SPI), 19 (I2C) oraz 20 (I2C) mogą być używane do odczytu i zapisu dowolnych sygnałów cyfrowych. W przewodniku od SparkFun-a link znajdujący się w zielonej ramce poniżej, znajdziesz więcej szczegółów na temat każdego pinu i atrybutów (takich jak dostarczanie napięcia, światła i dźwięku).

Producent przygotował przewodnik użytkownika dla modułu gator:bit v2.0.

Specyfikacja techniczna gator:bit v2.0

 Parametr Zakres
Złącze

Micro:bit

Napięcie wejściowe  od 2,7 V do 9 V
Napięcie wyjściowe  3,3 V / 5 V
Diody 5 x adresowanych diod LED
Wbudowany buzzer tak
Ochrona przed wysokim napięciem i natężeniem prądu Tak, 7 chronionych pinów I/O
Piny SPI 3
Piny I2C 2

Gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-15162

Gator:bit v2.0 to płytka rozszerzeń dla minikomputera BBC micro:bit produkcji SparkFun, która zawiera pady do podłączenia złącz krokodylkowych. Łącznie użytkownik ma do dyspozycji siedem złączy wejściowych, pięć cyfrowych i pięć adresowanych diod. Dodatkowo moduł został wyposażony w mały głośnik.

Gator:bit dla BBC micro:bit pracuje przy napięciu zasilania 2,7 V - 9 V. Obsługiwane napięcie wyjściowe wynosi 3,3 V lub 5 V. Urządzenie ma aż trzy opcje zasilania: poprzez micro:bit (połączenie USB), bateryjnie przy użyciu złącza JST 2 mm lub zasilanie do pin VIN.

Płytka rozszerzeń Gator:bit 2.0 - możliwość rozbudowy projektu

Gator:bit v2.0 - płytka rozszerzeń dla BBC micro:bit - SparkFun DEV-15162 to propozycja przeznaczona dla osób, które lubią majsterkować i tworzyć prototypy. Dostęp do wielu złączy krokodylkowych w bardzo wygodny sposób pozwala na podłączenie różnych urządzeń do modułu głównego.

Ponadto Gator:bit 2.0 pozwala tworzyć efektywne wizualizacje danych dzięki pięciu wbudowanym, adresowanym diodom LED. Sprawdź wszystkie parametry techniczne i wyposaż się w tę niesamowitą płytkę rozszerzeniową!

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 12 cm
Masa opakowania 0.044 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: