Stół roboczy do pracy z modułem CNC Snapmaker Artisan

Indeks: SNM-23447 EAN: 6971573440613
Oryginalny stół roboczy w postaci płyty pilśniowej przeznaczony do pracy z modułem CNC znajdującym się w zestawie Snapmaker Artisan. Stosowany jest jako forma zabezpieczenia urządzenia przed ewentualnym uszkodzeniem, które może powstać w trakcie korzystania z modułu. Montaż stołu jest bardzo łatwy i zajmie Ci zaledwie kilka sekund, nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.
Stół roboczy do pracy z modułem CNC Snapmaker Artisan
128,00 zł
104,07 zł netto
Zapłać później
Producent: Snapmaker

Opis produktu: Stół roboczy do pracy z modułem CNC Snapmaker Artisan

Stół roboczy w postaci płyty pilśniowej przeznaczony do pracy z modułem CNC znajdującym się w zestawie Snapmaker Artisan. Jest to oryginalna część zamienna od firmy Snapmaker. Platforma została wykonana z grubego materiału, który cechuje się wysoką wytrzymałością. Stosowana jest jako forma zabezpieczenia urządzenia przed ewentualnym uszkodzeniem, które może powstać w trakcie korzystania z modułu CNC. Dodatkowo używając tej podkładki dużo łatwiej jest utrzymać porządek na stanowisku pracy. Producent wyposażył płytę w gwintowane otwory montażowe, które pozwalają na przykręcenie specjalnych zacisków uniemożliwiających przesuwanie się powierzchni, na której pracujesz. Montaż stołu jest bardzo łatwy i zajmie Ci zaledwie kilka sekund, nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.

Stół roboczy do pracy z modułem CNC Snapmaker Artisan.

Drukarka 3D Snapmaker Artisan 3w1. Nie jest ona przedmiotem sprzedaży - należy nabyć ją osobno.

Drukarka 3D Snapmaker Artisan 3w1

Urządzenie wielofunkcyjne do druku, grawerowania i obróbki CNC. Wyróżnia je olbrzymie pole robocze - aż 400 x 400 x 400 mm (dla druku 3D: 400 x 350 x 400 mm) oraz nowoczesny, dotykowy panel sterujący. Artisan został wykonany w całości z metalu, jego montaż jest szybki i łatwy, a konstrukcja jest niezwykle stabilna i trwała. Posiada ulepszoną, jednoczęściową płytę o większym rozmiarzeNowa podstawa jest stabilna niczym skała - nawet podczas działania głowicy CNC z wysoką prędkością. Artisan umożliwia drukowanie 3D z podwójną ekstruzją.

Szerokość opakowania 48 cm
Wysokość opakowania 50.5 cm
Głębokość opakowania 5.5 cm
Masa opakowania 2.394 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: