Kategorie

Lokalizatory GPS / GSM / Bluetooth

Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się w pośpiechu odłożyć klucze od mieszkania, bądź samochodu, w miejscu gdzie zwykle ich nie przechowujesz, albo też najzwyczajniej w świecie wypadły Ci gdzieś z kieszeni. A może zawieruszyłeś swój Twój telefon, który w dodatku jest wyciszony? Z pomocą przyjdą do Ciebie różnego rodzaju lokalizatory bluetooth, GPS/GSM.

Lokalizatory bluetooth, GPS/GSM

Najtańszą rozwiązaniem przeznaczonym głównie do lokalizacji przedmiotów w obrębie mieszkania jest finder w postaci breloka. Możemy go zapiąć do kluczy czy portfela i będzie on pełnił rolę nadajnika, który we współpracy ze smartfonem wskaże nam odległość od poszukiwanego przedmiotu. Zasięg działania takiego urządzenia jest ograniczony przez możliwości bluetooth i wynosi z reguły około 8 m. W nieco droższych wersjach lokalizator bluetooth dzięki specjalnej aplikacji jest monitorowany przez jej wszystkich użytkowników. Oznacza to, że poprzez urządzenie typu smartfon użytkownika, który znajduje się w pobliżu Twojego lokalizatora, będziesz w stanie go odnaleźć nawet w odległości wielu kilometrów od Ciebie. Mały finder umożliwi nam również nagrywanie notatek głosowych, jak również zdalne wykonanie zdjęcia typu selfie. Czas czuwania na jednej baterii to nawet 6 miesięcy.

Lokalizator dla bezpieczeństwa dzieci i zwierząt

W dobie wzrastającej mobilności ludzi, jak i niestety wciąż obecnych niebezpieczeństw czyhających na nasze najmłodsze pociechy warto zainwestować w lokalizator z modułem GPS i GSM. Małe kompaktowe urządzenie w postaci karty o wymiarach około 85 x 55 x 6 mm, breloka czy też zegarka na rękę w połączeniu z dostępnymi aplikacjami pozwoli Ci zlokalizować pociechę z dokładnością do kilku metrów w dowolnym miejscu na świecie, również w pomieszczeniach zamkniętych dzięki wbudowanemu dodatkowo modułowi bluetooth. Dostępne aplikacje pokazują na mapie aktualne położenie lokalizatora, przedstawią Ci również przebytą przez lokalizator trasę. Możesz w nich definiować geo-strefy, po których przekroczeniu otrzymasz wiadomość SMS, że dziecko jest poza miejscem, w którym miało się znajdować. W zależności od modelu czas pracy na wbudowanej baterii to 8 do 16 dni, który możesz wydłużyć dzięki dostępnym akumulatorkom typu powerbank.

Optymalna trasa samochodu

Jeśli chcesz zoptymalizować koszty utrzymania floty samochodowej w swojej firmie, warto zainwestować w lokalizator samochodowy GPS/GSM. Dzięki współpracy z odpowiednią aplikacją dostajesz możliwość sprawdzenia, czy pojazd jechał najkrótszą trasą, czy przekraczał ograniczoną prędkość, czy jest w ruchu, czy jest poza wyznaczoną przez Ciebie strefą, a w przypadku kradzieży znajdziesz go bez trudu. Dostępne w naszej ofercie urządzenia umożliwiają również przeanalizowanie historii ruchu danego pojazdu do 12 miesięcy wstecz. Lokalizator GPS/GSM to również doskonałe narzędzie do śledzenia lokalizacji wartościowych przesyłek w przypadku ich zagubienia.

Co jeszcze oferują lokalizatory?

W przypadku problemów z sygnałem GPS lokalizator wykorzystuje nadajnik GSM, co w znaczny sposób zwiększa obszar jego działania. Oferowane przez Botland lokalizatory posiadają karty SIM M2M działające zupełnie za darmo na całym świecie. Zainwestuj w bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Meta.W naszym internetowym sklepie znajdziesz proste, jak również profesjonalne lokalizatory GSM/GPS. Wejdź i wybierz produkt dla siebie!