Kategorie

Kontrolery Tinycontrol

Technologia oferuje wspaniałe możliwości, które jeszcze kilka lat temu były jedynie marzeniem. Producenci zaawansowanego wyposażenia z każdym sezonem dostarczają nam coraz ciekawszych i bardziej funkcjonalnych opcji. Doskonałym przykładem są m.in. kontrolery Tinycontrol. Dzięki nim zarówno monitoring, jak i automatyzacja budynku stają się o wiele wydajniejsze. Chcesz się przekonać o tym, jaki potencjał na Ciebie czeka? Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Kontrolery Tinycontrol w domu i firmie

Chcesz mieć stale pod kontrolą wszystkie czujniki i alarmy w swoim obiekcie? Zależy Ci na tym, by nadzorować nad takimi elementami jak temperatura, oświetlenie LED lub urządzenia elektryczne z pozycji komputera? Nic prostszego. Wystarczy zainwestować w kontrolery Tinycontrol. Firma zdobyła serca wielu klientów, dostarczając im ogrom funkcjonalności, niewielkie rozmiary i bardzo atrakcyjne ceny.

Producent oferuje klientom możliwość wyboru między kontrolerami LAN, które odgrywają rolę serwera WWW i kontrolerami GSM, których sterowanie odbywa się za pomocą wiadomości SMS. Mnoga ilość portów pozwala podłączenie kilku urządzeń, czujników lub układów jednocześnie, nawet jeśli działają one niezależne (np. regulacja temperatury, oświetlenia i wilgoci w szklarniach).

Maksymalizowanie efektów upraw i stały monitoring parametrów to oferta dla bardzo wymagających osób. Czy to nie jest atrakcyjna propozycja dla Ciebie?

Montaż kontrolerów i podłączenie czujników

Wybieraj asortyment od renomowanych producentów. Bez wątpienia można zaliczyć do nich markę Tinycontrol, ponieważ zawsze otrzymujesz wysoką jakość komponentów. Precyzyjna konstrukcja, zastosowanie innowacyjnych materiałów i prosta obsługa zminiaturyzowanych układów – dokładnie tak brzmi opis pracy z kontrolerami Tinycontrol.

Otwierając instrukcję obsługi dostarczoną razem ze sprzętem, użytkownik otrzymuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące uruchomienia kontrolera Tinycontrol, podłączenia czujników, konfiguracji itp. Jest to na tyle proste zadanie, że poradzą sobie z nim osoby posiadające nawet niewielkie doświadczenie w obsłudze narzędzi technologicznych. Jeśli pojawią się wątpliwości lub problemy, to zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie wiadomości naszych klientów.