Kategorie

Przewody miniUSB 2.0

Przewody miniUSB 2.0 dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania, dzięki czemu są chętnie kupowane nie tylko przez profesjonalistów, ale również przez mniej doświadczonych użytkowników komputera. Nasze kable są przeznaczone do podłączenia różnych urządzeń wyposażonych w port miniUSB 2.0, np. ze sterownikiem serw, komputerem lub zestawami uruchomieniowymi. W ofercie znajdziesz przewody o różnych długościach, dzięki czemu wybór konkretnego modelu dopasowanego do Twoich potrzeb nie stanowi problemu.

Kabel miniUSB 2.0

W sklepie Botland znajdziesz budżetowe modele o długości 1,5 m przeznaczone do podłączenia urządzeń znajdujących się blisko siebie. Oferujemy również nieco dłuższe egzemplarze o całkowitej długości 1,8 m. Ponadto w tej kategorii dostępne są przewody 2w1 przeznaczone do jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń mobilnych np. smartfona i tabletu. Tego typu przewody z jednej strony są zakończone standardowym wtykiem USB typu A, z drugiej natomiast jest zarówno miniUSB typu B, jak i micro USB B. Co więcej, oferujemy również 8-pinowe przewody miniUSB 2.0 charakteryzujące się kompatybilnością wsteczną do standardu 1.1. Kabel tego typu posłuży Ci do połączenia komputera ze wszystkimi najpopularniejszymi aparatami firmy Sony, Olympus, Pentax, Epson, Nikon, Konica Minolta oraz wiele innych.

Pozostałe przewody USB

W tej kategorii znajdziesz wielofunkcyjny kabel 3w1, przeznaczony do podłączenie trzech różnych urządzeń w tym samym czasie. Przewód jest zakończony standardowym wtykiem USB typu A, natomiast na początku znajduje się USB typu B, mini USB typu B oraz microUSB B. Za pomocą tego typu przewodu można podłączyć zarówno różnego rodzaju programatory, jak i zestawy STM32Discovery, Arduino Leonardo oraz Arduino Uno, bez konieczności problematycznego przepinania przewodu w porcie USB komputera. Wysoka jakość i precyzja wykonania sprawiają, że przewody dostępne w naszym sklepie wyróżniają się bezproblemową pracą nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.