Kategorie

Przewody USB A - B 2.0

Przewody USB A - B 2.0 dostępne w naszym sklepie mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Oferujemy zarówno podstawowe modele, jak i egzemplarze charakteryzujące się dodatkową funkcjonalnością. Kabel gwarantuje stały i stabilny przesył danych w odróżnieniu od technologii bezprzewodowych. Choć jest nieco mniej praktyczny, w niektórych przypadkach jest niezastąpiony. Oferowane przez nas przewody umożliwiają m.in. podłączenie do komputera urządzeń, które są wyposażone w nadal popularny standard USB - B. Znajdziesz u nas kable cechujące się różną długością, dzięki czemu wybór konkretnego modelu dopasowanego do Twoich potrzeb nie stanowi problemu.

Popularne przewody USB

USB jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych standardów, dlatego warto mieć przynajmniej jeden kabel współpracujący z urządzeniami wyposażonymi w ten port. W ofercie sklepu Botland znajdują się m.in. budżetowe modele charakteryzujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Przed zakupem warto sprawdzić, jakiej długości przewodu potrzebujesz i do zmierzonej wartości dołożyć około 20 - 30% w razie ewentualnych zmian. Oferujemy kable o długości 1,5 m, które idealnie sprawdzą się w przypadku gdy urządzenia, które chcemy połączyć znajdują się blisko siebie. Dostępne są również egzemplarze o długości 1,8 m, zarówno w kolorze szarym, jak i czarnym. Jeżeli potrzebujesz długich kabli, wybierz model 3-metrowy, który wyróżnia się dużą wytrzymałością i elastycznością. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości przewody wyposażone w niezwykle przydatny filtr ferrytowy, który zapobiega zakłóceniom. Tego typu kabel może z powodzeniem być wykorzystywany do połączenia urządzeń z wyprowadzonym portem USB typu B z popularnym komputerem Arduino Uno.

Przewody USB A - B 2.0 z dodatkową funkcjonalnością

W ofercie sklepu Botland znajdują się również przewody 3w1, które są przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. Kabel jest zakończony trzema końcówkami - mianowicie USB typu B, miniUSB B oraz microUSB typu B, dzięki czemu może być podłączony do trzech różnych urządzeń w tym samym czasie. Dzięki naszym przewodom możesz w szybki sposób podłączyć nie tylko Arduino Leonardo, ale również Arduino Uno, różnego rodzaju programatory oraz popularne zestawy STM32Discovery. Unikalna konstrukcja sprawia, że nie ma potrzeby przepinania przewodu znajdującego się w porcie USB komputera. Tego typu kabel charakteryzuje się długą żywotnością nawet w przypadku intensywnej eksploatacji, dlatego jeżeli potrzebujesz wielofunkcyjnego przewodu, skorzystaj z naszej oferty i ciesz się bezproblemową pracą swoich urządzeń.