Kategorie

Klawiatury USB

W tej kategorii dostępne są klawiatury bezprzewodowe (połączenie przez Bluetooth) oraz przewodowe. Umożliwiają one wygodne wpisywanie danych, obsługę i programowanie na różnych urządzeniach, takich jak mikrokontrolery (na przykład z serii Arduino lub Raspberry Pi), komputery stacjonarne, laptopy, tablety czy smartfony. W tym dziale możesz znaleźć między innymi mini klawiatury i klawiatury gamingowe, a także zestawy bezprzewodowe. Wiele urządzeń wyposażonych jest w dodatkowe elementy ułatwiające użytkowanie, na przykład touchpad lub podświetlenie.

Filtrowanie

KM - Rodzaj urządzenia
KM - Przepustowość WiFi
KM - Częstotliwość WiFi
KM - Porty LAN
KM - Przepustowość WAN / LAN
KM - Typ
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Klawiatury USB

Oferujemy naszym klientom klawiatury o różnej budowie: membranowe, hybrydowe (membranowo-mechaniczne) oraz mechaniczne. Wybór zależy od preferencji użytkownika - klawiatury membranowe są cichsze i tańsze od mechanicznych, jednak ich czas reakcji jest dłuższy, a trwałość mniejsza. Klawiatury hybrydowe łączą w sobie zalety obydwu rodzajów, ale ich cena jest nieco wyższa. Dostępne są klawiatury przeznaczone do różnych celów: mała klawiatura do mikrokontrolerów Raspberry Pi, mini klawiatura USB do komputera lub urządzeń mobilnych, klawiatura numeryczna, pilot do zdalnego sterowania i wiele innych.

Przydatne funkcje

Każdy z oferowanych przez nas produktów został stworzony z myślą o najwyższym komforcie użytkowania. W kategorii dostępne są bardzo zróżnicowane modele klawiatur, dzięki czemu każdy klient może wybrać urządzenie dopasowane do swoich potrzeb. Oferujemy między innymi klawiatury z podświetleniem, z programowalnymi przyciskami, wodoodporne, z funkcją anti ghosting oraz key rollover (możliwość wygodnego i precyzyjnego korzystania z wielu klawiszy jednocześnie), trybem Win Lock (blokada niektórych skrótów klawiszowych i funkcji systemowych). Wiele produktów posiada także zabezpieczenie przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że działanie klawiatury nie wpłynie negatywnie na pracę pozostałych urządzeń elektronicznych znajdujących się w pobliżu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając klawiaturę?

Na początek warto określić, jakie zastosowanie będzie miała klawiatura. Przykładowo, jeżeli ma być używana do grania w wymagające gry, powinno się wybrać model z funkcjami zaprojektowanymi z myślą o takim użytkowaniu (m. in. key rollover). Należy także zwrócić uwagę na kompatybilność z systemem (szczególnie, jeżeli korzysta się z mało popularnego oprogramowania). Klawiatury bezprzewodowe są zwykle zasilane z baterii lub akumulatorów, natomiast modele przewodowe zazwyczaj czerpią energię z urządzenia, do którego są podłączone - warto sprawdzić, czy pobór prądu nie będzie zbyt obciążający dla sprzętu, który ma współdziałać z klawiaturą.