Kategorie

Prezenty dla młodzieży w wieku szkoły średniej / zawodowej

Drony oraz zestawy z Arduino Raspberry Pi w sam raz dla osób interesujących się najnowszą technologią. Twoje dziecko zafascynowane jest światem robotyki i najnowszych technologii? Masz przyjaciela lub przyjaciółkę, która non stop opowiada o innowacyjnych systemach automatyzacji, mogących ułatwić Wam życie? Chcesz uszczęśliwić bliskich, oferując im wyjątkowy, niezapomniany i funkcjonalny prezent? W takim razie u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą asortymentu znajdującego się w tej kategorii! 

Prezenty do 200 zł – zestawy i akcesoria na każdą okazję

Jakie prezenty są najlepsze? Oczywiście te, które wiążą się z naszą pasją i udostępniają nam możliwość rozwoju – funkcjonalne wyposażenie to najlepsza rzecz, jaką możemy otrzymać lub podarować. Szukasz czegoś dla pasjonatów robotyki, komputeryzacji i automatyki? Trafiłeś do odpowiedniego miejsca w doskonałym czasie! Przygotowaliśmy dla Was w tej kategorii wyjątkowe zestawy, akcesoria i najpopularniejsze elementy wyposażenia do 200 złotych – jeśli nie znasz się na minikomputerach i nie wiesz, czym w praktyce jest Arduino oraz co wyróżnia go od Raspberry Pi, to znajdziemy dla Ciebie odpowiednie propozycje. Dzięki zróżnicowaniu oferty naszego sklepu jesteśmy w stanie zaprezentować gadżety, z których ucieszy się każdy gadżetomaniak. Posiadamy m.in. funkcjonalne i inteligentne smartwatche, drony i roboty do samodzielnego montażu!

Gadżety dla starszych użytkowników

W ofercie Botland znaleźć można także akcesoria dla osób, które chcą urozmaicić sobie oglądanie telewizji, a nie zależy im na zakupie nowego odbiornika. Dedykujemy takim klientom Android Boxy, które po podłączeniu oferują niemal ogrom możliwości i wszystkie aplikacje dostępne dla użytkowników tego systemu operacyjnego. Czy jest to ciekawa propozycja na prezent? Jeśli tak, to znajdziecie ją właśnie tutaj.