Kategorie

Wyświetlacze Raspberry Pi

Wyświetlacze, ekrany LCD, TFT, panele dotykowe dla Raspberry Pi. Stworzenie niewielkiego komputera o nieograniczonych możliwościach, który mógłby być dostosowany niemal do wszystkich czynności, było marzeniem wszystkich specjalistów od dziesięcioleci! Te marzenia właśnie się urzeczywistniają, wraz z rozwojem minikomputera Raspberry i akcesoriów, które są do niego dedykowane!

Filtrowanie

Ekran - typ
Ekran - przekątna:
Ekran - rozdziel.
Ekran - interfejs:
Producenci
Ekran - dotyk:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Chcąc stworzyć najbardziej wydajny system, który zostanie zaprojektowany zgodnie z Państwa oczekiwaniami, chcemy zaprezentować ofertę takiego wyposażenia jak wyświetlacze Raspberry Pi.

Jakość i cena – dla każdego najlepsza oferta


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób wymagających, chcemy zaoferować wiele zróżnicowanych produktów, które różnią się od siebie m.in.: wielkością, ceną, rozdzielczością, a nawet przeznaczeniem.

Podłączenie i instalacja jest niezwykle prosta, ponieważ nawet zaawansowane modele są w większości przypadków dostępne z instrukcją instalacji, specjalnymi sterownikami lub w ogóle nie wymagają od użytkowników takich czynności – niezbędne są jedynie proste zmiany kodu, umożliwiające poprawną konfigurację.

W ofercie naszego sklepu, klienci znajdą zarówno najprostsze wyświetlacze w cenie kilkudziesięciu złotych (służące przykładowo do czytania wirtualnych gazet i e-booków), jak i dużo bardziej zaawansowane modele dużych ekranów dotykowych, dzięki którym pojawią się nieskończenie duże możliwości dla zaawansowanych użytkowników.

Wyświetlacze Raspberry Pi i wyposażenie


Chcąc stworzyć swój pierwszy system oparty na Raspberry i wyświetlaczu, należy określić swoje konkretne oczekiwania, ponieważ do wykonywania prostych czynności, wystarczą proste nakładki z niewielkimi ekranami. W przypadku tworzenie konstrukcji przypominającej minikomputer lub tablet, należy brać pod uwagę duże, komfortowe i funkcjonalne dotykowe ekrany LCD – im większy produkt, tym wygodniejsza obsługa.

Dla pierwszej grupy, wykorzystanie obudowy jest opcjonalne – jednak dla drugiej, jest to niemal podstawa, gdyż wpłynie na komfort użytkowania całego systemu.