Kategorie

Wyświetlacze do Arduino

Twoje konstrukcje Arduino są z każdym miesiącem coraz bardziej zaawansowane i stale rozwijasz swoje umiejętności? Z pewnością szybko pojawią się na horyzoncie możliwości, które jeszcze kilka miesięcy wcześniej były nieosiągalne i będą one wymagać coraz bardziej zaawansowanych podzespołów, np. wyświetlacze do Arduino, które można znaleźć w naszym sklepie.

Filtrowanie

Ekran - typ
Ekran - przekątna:
Ekran - rozdziel.
Ekran - interfejs:
Producenci
Ekran - dotyk:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Podstawowe wyświetlacze do Arduino dla każdego

Popularne plotka głosi, że najpopularniejszą konstrukcją opartą na minikomputerach Arduino, są proste stacje pogodowe, wykorzystujące czujniki światła, wiatru, opadów, temperatury itp. Oczywiście gdzieś wszystkie informacje muszą się pojawiać, by użytkownicy mogli je odczytywać, a najlepszym sposobem będzie wykorzystanie wyświetlacza. Do tego celu nie potrzebujesz zaawansowanych kolorowych lub dotykowych modeli (chociaż w przyszłości mogą być ciekawą atrakcją i innowacją), a jedynie prostego, kilkurzędowego wyświetlacza LCD.

Z pomocą tych niewielkich elementów można stworzyć dużo więcej przydatnych i imponujących układów – przypominamy, że kilkanaście lat temu, każdy telefon komórkowy był wyposażony w taki prosty wyświetlacz graficzny. Wyświetlacze do Arduino mogą być
świetnym interfejsem komunikacyjnym lub prezentować użytkownikom w ten sposób istotne dla nich informacje – na temat stanu baterii, czasu pracy itp.

Zaawansowane kolorowe wyświetlacze LCD do Arduino – nieskończone możliwości

Skoro Arduino to tak zaawansowany minikomputer i posiada niemal nieograniczone możliwości konfiguracji, to wszystko zależne jest jedynie od umiejętności konstruktora i programisty. Z pomocą kolorowych lub nawet dotykowych wyświetlaczy, można stworzyć konstrukcje dorównujące największym producentom elektronicznego wyposażenia.

Jeśli jesteś już osobą zaawansowaną i twoja wiedza na temat Arduino sięga poza automatyzację domu i stacje pogodowe, z pewnością powinieneś zainteresować się takimi możliwościami – zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Botland.

Popularne produkty: