Kategorie

Akcesoria do serw

Pojawienie się na rynku serwomechanizmów zrewolucjonizowało inżynierię produkcji oraz automatyzację wielu innych gałęzi przemysłu. W późniejszym czasie, pojawiły się miniaturowe serwa modelarskie, które również stały się popularne wśród konstruktorów robotów i różnych pojazdów zdalnie sterowanych. Poza samymi serwomechanizmami, w ofercie sklepu Botland znajdziesz niezbędny osprzęt oraz szereg różnych przydatnych akcesoriów do serw, takich jak przewody rozgałęziające, uchwyty montażowe i orczyki.

Podkategorie

  • Orczyki do serw Orczyki do serw

    Serwomechanizmy są nieodłącznie związane już nie tylko z modelarstwem RC, ale także szeroko pojętą robotyką, zarówno amatorską, jak i profesjonalną. Ogromna gama dostępnych na rynku serw pozwala na budowanie urządzeń działających szybko, precyzyjnie i efektywnie. W przypadku...

  • Uchwyty i mocowania do serw Uchwyty i mocowania do serw

    Konstruktorzy robotów amatorskich bardzo chętnie korzystają z arsenału elementów i materiałów, przeznaczonych pierwotnie dla modelarzy. Nic dziwnego – wymagania niewielkich robotów pod względem ograniczeń masy i rozmiarów całości, a także uzyskiwanych sił oraz momentów...

  • Przewody do serw Przewody do serw

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Serwo - Rozmiar:
Moment obrotowy:
Serwo - prędkość:
Serwo - Zakres:
Masa:
Długość:
Szerokość:
Wysokość:
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Uniwersalne uchwyty montażowe do serwomechanizmów w różnych rozmiarach

Tak jak wszystkie podzespoły zawierające ruchome elementy mechaniczne, również serwa wymagają odpowiedniego mocowania. Oferowane przez sklep Botland specjalnie zaprojektowane uchwyty do montażu serw dostępne są w różnych kształtach i posiadają dużą ilość otworów montażowych, umożliwiając łatwy montaż serwomechanizmów i innych komponentów oraz bardzo dobrze się będą wpasowywać w konstrukcję każdego robota bądź pojazdu zdalnie sterowanego. Uchwyty montażowe są wykonane z anodowanego aluminium malowanego czarną farbą proszkową i odznaczają się solidną i bardzo wytrzymałą konstrukcją. W ofercie dostępne są również platformy, w oparciu o które możesz zbudować napędzaną serwami platformę do montażu kamery do śledzenia twarzy.

Przydatne akcesoria rozszerzające możliwości serwomechanizmów

Jeśli projekt Twojego robota bądź samolotu zdalnie sterowanego osiąga kolosalne wymiary, a do sterowania niektórymi jego podzespołami wymagane jest użycie dwóch serw pracujących równolegle, wówczas bardzo przydatnym dodatkiem będzie przewód rozgałęziający, za pomocą którego możesz podłączyć dwa serwomechanizmy do jednego wyjścia sterownika. W ofercie sklepu Botland dostępne są przewody rozgałęziające typu Y o długościach od 15cm do 60cm. Dodatkowo, w celu zapewnienia stabilności napięcia zasilania serwomechanizmów oraz wyeliminowania zakłóceń sygnału sterującego, możesz podłączyć kondensator z dedykowanym standardowym wyprowadzeniem umożliwiającym podłączenie do sterownika serw. Oferujemy również orczyki kompatybilne z serwami typu standard w różnych długościach i o zróżnicowanym układzie otworów na montaż popychaczy.