Kategorie

Zestawy narzędzi

O możliwościach warsztatu mechanicznego, pracowni elektronicznej czy serwisu lub montażowni świadczy nie tylko doświadczenie personelu – niezwykle ważne są także dostępne pod ręką narzędzia. Nawet najlepszy fachowiec nie jest w stanie pracować, nie dysponując odpowiednim zakresem wyposażenia. Choć można kompletować wszystkie narzędzia po kolei, znacznie łatwiejszym, bardziej ekonomicznym oraz estetycznym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego zestawu. W tej kategorii znajdziesz przeróżne zestawy narzędzi – zarówno dla początkującego elektronika, jak i zawodowego mechanika.

Filtrowanie

Producenci

Zestawy narzędzi dla początkującego elektronika

W naszej ofercie udostępniliśmy szereg zestawów narzędzi, skompletowanych z myślą o początkujących elektronikach i amatorach robotyki. Szczególnie ciekawa jest opcja zakupu niezbędnika warsztatowego, przygotowanego przez twórców portalu Forbot. Strona z opisem niezbędnika pozwala Ci nie tylko zakupić gotowy zestaw narzędzi i materiałów do nauki lutowania, ale także oferuje konfigurator. W prosty sposób możesz poszerzyć komplet o samodzielnie wybraną stację lutowniczą. Dla ułatwienia przygotowaliśmy listę kilku modeli, które najlepiej nadają się na początek przygody z elektroniką. Konfigurator pozwala również na dorzucenie do kompletu zestawu do nauki lutowania elementów THT, a także gadżetu – podkładki pod mysz sygnowanej logiem Forbot. Znajdziesz tu ponadto warsztatowy zestaw narzędzi Elektro Przewodnik, a także kilka innych kompletów, które sprawdzą się na początku elektronicznej drogi.

Specjalistyczne zestawy narzędzi

W tej kategorii znalazło się także miejsce dla różnych, doskonale przemyślanych zestawów, których przeznaczenie wymaga doboru specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń. Dobrym przykładem jest zestaw narzędzi do tworzenia sieci LAN. Oprócz podstawowych przyborów ręcznych – takich, jak nóż krosowniczy, ściągacz izolacji czy zaciskarka wtyków RJ – w komplecie znajdziesz także tester przewodów RJ45, RJ12 i RJ11 oraz eleganckie etui, umożliwiające wygodne przenoszenie na miejsce instalacji. Innym niezwykle przydatnym zestawem narzędzi jest komplet do otwierania obudów telefonów komórkowych i tabletów. Znajdziesz w nim cztery specjalistyczne wkrętaki precyzyjne, a także dwa plastikowe otwieracze do obudowy oraz kostkę do podważania pokrywy.

Gratka dla mechaników i nie tylko

Jeżeli często majsterkujesz lub wykonujesz prace naprawcze i modyfikacje w swoim samochodzie, z pewnością docenisz zestawy kluczy oraz uniwersalne zestawy narzędzi, zawierające bogate wyposażenie w solidnych walizkach transportowych. Wśród przeróżnych dostępnych w naszym sklepie zestawów znajdziesz między innymi 94-częściowy komplet kluczy nasadowych Vorel 58683 z dwiema grzechotkami, pokaźnym szeregiem nasadek imbusowych, TORX oraz bitów krzyżowych i płaskich. Innym godnym polecenia zestawem narzędzi jest komplet Sthor 58695, zawierający aż 109 wysokiej jakości części, w tym nawet miniaturowy wkrętak akumulatorowy 3,6 V z dedykowaną ładowarką.