Kategorie

Przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero

Chcąc podłączyć swój minikomputer do urządzeń peryferyjnych, potrzebujemy przewodów audio lub wideo, oba te kable znajdziecie w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich miłośników elektroniki do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na produkty i akcesoria do sprzętu elektronicznego. Dysponujemy szerokim asortymentem i profesjonalnym zapleczem technicznym w razie Państwa pytań, czy wątpliwości. Sprawdźcie sami jak łatwo zostać naszym zadowolonym klientem!

Raspberry Pi Zero

Wybierając ten model popularnego minikomputera, dostaniemy sprzęt o bardzo kompaktowych wymiarach. Jest o połowę mniejszy od modelu A+! Za niewielkimi wymiarami idzie niska cena, ale również pewne kompromisy, jeśli spojrzymy na wyposażenie. Dostajemy zminiaturyzowane złącza USB i HDMI, ale jednak brak karty sieciowej czy złącz na LCD. To tutaj pojawia się problem, jeśli chcemy coś podłączyć i to w tym miejscu pojawia się rozwiązanie. Nasz dział przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero, który dostarcza gotowe wyjście z patowej sytuacji.

Mały, ale wariat

Brak kilku elementów mała malinka nadrabia swoim niewielkim wymiarem i zapasem mocy. Wersja Zero dysponuje CPU: Broadcom BCM2835, 1GHz (ARM11) i 512 RAM DDR2. Procesor jest szybszy o jakieś 40 procent od tego w wersji B i B+. Dzięki czemu świetnie sobie poradzi jako odtwarzacz multimediów na przykład Kodi i, mimo że posiada jedno złącze micro USB, to wystarczy zastosować przejściówkę z micro USB na USB dostępne w naszym sklepie w dziale przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero i już możemy podłączać zewnętrzne akcesoria jak mysz i klawiatura.

Dowolność w konfiguracji

Minikomputery z serii Raspberry Pi dają olbrzymie możliwości w konfiguracji i wykorzystywaniu ich do projektów elektronicznych. Stosując model Zero, dostajemy wystarczający zasób mocy do wykorzystania na przykład jako odtwarzacz wideo, ale możemy go użyć jako zwykły desktop czy platformę do nauki programowania GPIO. Przewody wideo i audio do Raspberry Pi Zero umożliwiają użycie tego sprzętu w wybrany przez nas sposób. Zapraszamy do naszego sklepu Botland!