Kategorie

Zasilacze do Raspberry Pi 3B+

Każda osoba, która zna podstawy elektroniki, wie, czym jest marka Raspberry. Potocznie nazywana malinką, to platforma komputerowa, która powstała w celu nauki podstaw informatyki. Projekt Raspberry Pi swój początek miał w Wielkiej Brytanii, a premiera miała miejsce w 2012 roku. Obecnie jest to najpopularniejszy miniaturowy, jednopłytkowy komputer. Zdobył on masę zwolenników, ponieważ dzięki swojej innowacyjności, wyłamuje się z przestarzałych form komputerowych. Dodatkowo oprogramowanie jest dużo bardziej dopracowane niż u innych firm, a wszystkie elementy wykonane się z najwyższą starannością. Ponadto na tle innych rozwiązań obecnych na rynku posiada ogromną zaletę - obszerne grono użytkowników. Pozwala to na sprawną komunikację i w razie jakichkolwiek problemów możemy szybko i bez wysiłku znaleźć odpowiedź w internecie.

Prawidłowe zasilanie Raspberry Pi 3B+

Do prawidłowego działania każdego sprzętu elektronicznego niezbędne jest właściwe jego zasilanie. Bez tego żadne urządzenie nie będzie długo pracowało, a przecież nie na tym nam zależy. Po to kupujemy sobie gadżet elektroniczny, by cieszyć się jego użytkowaniem przez długi czas. Z tego samego powodu potrzebne są prawidłowe zasilacze do Raspberry Pi 3B+, które znajdziesz w naszym sklepie. Producent zaleca, by do tego modelu stosować zasilacze, których parametry to co najmniej 5 V i 2,5 A. Pozwoli to na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia i uchroni przed możliwością awarii, która może się zdarzyć, jeśli będziemy używać złych akcesoriów. Ponadto, zgodnie z informacjami na stronie Raspberry, możemy używać do zasilania złącza micro USB oraz GPIO. Możliwe jest również zasilanie poprzez PoE przy zastosowaniu dodatkowej nakładki.

Akcesoria kompatybilne z Raspberry Pi 3B+

W sklepie Botland znajdziesz szeroki wybór produktów i akcesoriów przeznaczonych do Raspberry np. zasilacze do Raspberry Pi 3B+. W tej kategorii znajdziesz zasilacze micro USB, które dostosowane są do wielu różnych modeli minikomputerów. Ponadto znajdziesz u nas zasilacz Extreme, którego maksymalna wydajność prądowa to aż 3,1 A i jest kompatybilny w zasadzie z każdym urządzeniem ładowanym przez kabel USB. Co więcej, dostępne w sklepie Botland są nakładki umożliwiające zarówno zasilanie, jak i podłączanie do sieci Raspberry Pi. Oferujemy również przewody micro USB, zwykłe nakładki zasilające, nakładki działające jako zasilanie awaryjne oraz przełączniki zasilania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!