Kategorie

Obudowy do Raspberry Pi 3B+

Raspberry to marka minikomputera, który swoją wielkością nie przekracza rozmiarów standardowej karty kredytowej. W tak fenomenalnej formie mieści w sobie moc, która wystarcza do zastosowań desktopowych. Jest to absolutnie rewolucyjne rozwiązanie dla pasjonatów elektroniki i wszelkich gadżetów technicznych. Wraz z rozwojem marki powstawały coraz to nowe modele tak jak ten opisywany w tej kategorii Raspberry Pi 3B+. Nasz sklep posiada w swojej ofercie bogaty asortyment elementów np. obudowy do Raspberry Pi 3B+ czy zasilacze, które są niezbędne do prawidłowego i estetycznego działania tego komputera.

Filtrowanie

Obudowa - moduł:
Kolor:
Producenci
Obudowa - Klapka
Obudowa - VESA
Obudowa - Dostęp do GPIO
Obudowa - Miejsce na kamerę:
Obudowa - Na szynę DIN
Obudowa - miejsce na ekran:
Obudowa - Wentylator

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Zalety Raspberry

Przede wszystkim dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z elektroniką i programowaniem, praktyka na Raspberry będzie niesamowicie korzystna i będzie to swego rodzaju chrzest bojowy. Jednakże i zaprawieni i doświadczeni programiści współpraca z tym komputerem to będzie czysta przyjemność. W porównaniu do poprzedników Raspberry Pi 3B+ ma znacznie szybszy procesor, pojawiła się możliwość korzystania z WiFi, które działa na 5GHz, a także szybszy Ethernet, który jest wsparciem dla PoE. Ponadto z bardziej konstrukcyjnych zmian to istotną korektą w procesorze jest wbudowany radiator. Dzięki temu znacznie ułatwia to odprowadzanie ciepła. Co więcej, aktualna obudowa nie skreśla możliwości przyklejenia radiatorów, które były stosowane przy poprzednich wersjach Raspberry Pi. Istotne są tu również elementy, które wpływają na całość pracy tego komputera jak np. obudowy do Raspberry Pi 3B+, które możesz znaleźć właśnie w naszym sklepie, w tej kategorii.

Różne obudowy do Raspberry Pi 3B+

W sklepie Botland można znaleźć urządzenia i akcesoria najwyższej jakości. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, stąd proponujemy jedynie sprawdzone i najlepsze rozwiązania, które również są przystępne cenowo. W tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie: od zwykłej obudowy do Raspberry Pi 3B+ po obudowy, które mają dodatkowe funkcje. Przykładowo znajdziesz u nas biało-czerwoną obudowę, która dodatkowo ma opcje konfiguracji elementów, a dodatkowo w zestawie otrzymasz nóżki antypoślizgowe. Z drugiej strony możesz u nas kupić zwykłą, przezroczystą czy czarną obudowę odpowiednią do podanych na stronie modeli Raspberry Pi. Mamy również obudowy do Raspberry Pi 3B+, które posiadają wyjście na złącze GPIO oraz kamery, a także obudowy, które posiadają wypustki umożliwiające łączenie kilku obudów razem. Znajdziesz u nas tez fantastyczną, drewnianą obudowę z logiem malinki na wierzchu oraz z logiem naszego sklepu Botland na bocznej ściance. I to za niewielkie pieniądze. Zajrzyj do nas i wybierz sam, bo jest w czym wybierać.