Kategorie

Zasilacze do Raspberry Pi 4B

W tej kategorii znajdziesz zasilacze do Raspberry Pi 4B. Oferta obejmuje oryginalne urządzenia od producenta najnowszego Raspberry Pi oraz wysokiej jakości zamienniki stworzone przez inne firmy. Wszystkie modele w tym dziale posiadają odpowiednie parametry prądu i napięcia, a także są wyposażone w przewód ze złączem USB typu C. W tej kategorii dostępne są również specjalne adaptery, dzięki którym możliwe jest podłączenie Raspberry Pi do zasilacza z przewodem zakończonym standardowym złączem micro USB (typ B).

Zasilacze do Raspberry Pi 4B

Odpowiedni zasilacz jest bardzo ważnym elementem, który zapewnia urządzeniu bezpieczeństwo, stabilności działania i maksymalną wydajność. Autorzy najnowszej odsłony Raspberry Pi zalecają wykorzystanie oryginalnych zasilaczy, które gwarantują bezpieczną pracę minikomputera i pełne wykorzystanie jego możliwości.

Oryginalne zasilacze do Raspberry Pi 4B

Twórcy najnowszego Raspberry Pi oferują dedykowane zasilacze do Raspberry Pi 4B, które posiadają napięcie wyjściowe o wartości 5,1 V DC oraz prąd wyjściowy o maksymalnej wartości 3 A. Zasilacze są wyposażone w półtorametrowy przewód zakończony złączem USB typu C i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej. Napięcie wejściowe powinno mieścić się w granicach od 100 V do 240 V przy częstotliwości od 50 Hz do 60 Hz. Rekomendowany przez producenta model może również posłużyć do zasilania minikomputera Rock Pi. W tej kategorii można również znaleźć oryginalne przejściówki, dzięki którym będziesz mógł ładować Raspberry Pi 4B zasilaczem z przewodem zakończonym złączem micro USB typu B.

Zamienniki zasilaczy do Raspberry Pi 4B

Producent nowej wersji Raspberry Pi rekomenduje wykorzystanie oryginalnego zasilacza, jednak można również zdecydować się na kupno wysokiej jakości zamiennika. W naszej ofercie posiadamy modele z napięciem wyjściowym o wartości 5 V DC oraz maksymalną wydajnością prądową wynoszącą 3 A. Dostępne są urządzenia z jednym wyjściem (przewód z końcówką USB typu C) oraz z dwoma wyjściami (przewód USB 3.1 typ C, gniazdo USB typ A). Wariant z dwoma wyjściami może być wykorzystany do zasilania minikomputerów Raspberry Pi 4B i starszych (3B+, 3B, 2B) oraz do szybkiego ładowania telefonów komórkowych.