Edison - przewód do programowania robota - EdComm

Indeks: ROB-16426 EAN: 5904422344504

Oryginalny przewód do programowania robota edukacyjnego Edison V2.0. Umożliwia połączenie robota z komputerem lub tabletem poprzez gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm. 

Edison - przewód do programowania robota - EdComm
25,00 zł
20,33 zł netto
Zapłać później
Producent: Edison

Opis produktu: Edison - przewód do programowania robota - EdComm

Oryginalny przewód do programowania robota edukacyjnego Edison V2.0. Umożliwia połączenie robota z komputerem lub tabletem poprzez gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm. Przewód został wykonany z termoplastycznego materiału TPE, nie zawiera PCV. Średnica przewodu wynosi 3 mm. 

Specyfikacja przewodu EdComm

  • Kolor: szary
  • Przeznaczenie: programowanie robota Edison
  • Średnica: 3 mm
  • Wtyk: mini jack 3,5 mm
  • Materiał: TPE

Przewód EdComm

Przewód EdComm dla robota Edison.

Przewód o wzmocnionej, jeszcze bardziej wytrzymałej konstrukcji

Wzmocniona konstrukcja przewodu do programowania robota EdComm sprawia, że jest on niezwykle trwały. Przewód EdComm został tak zaprojektowany, aby wytrzymać częste użytkowanie. Przewód o średnicy 3mm ma izolację wykonaną z termoplastycznego elastomeru TPE i nie zawierają PCV. Proces formowania elastomeru termoplastu TPE wokół końcówki gniazda audio, końcówki złącza do robota Edison i wewnętrznego oprzewodowania, daje bardzo solidne wykonanie. Nylonowe włókna wewnątrz struktury kabla, chronią wewnętrzne przewody miedziane i zwiększają wytrzymałość kabla. Obie końcówki kabla EdComm są również wyposażone w reduktory naprężeń, które chronią wewnętrzne przewody przed osłabieniem w wyniku zginania, aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Podłączanie przewodu do programowania robota EdComm

Aby podłączyć robota Edison do komputera lub tabletu, należy podłączyć wtyk mini-jack kabla EdComm do gniazda słuchawkowego w programatorze. Drugi koniec kabla EdComm łączymy z podwoziem robota Edison, w pobliżu wyłącznika zasilania. Kabel EdComm nie wymaga instalowania żadnych sterowników i oprogramowania konfiguracyjnego, dzięki czemu jest kompatybilny z każdym urządzeniem posiadającym gniazdo słuchawkowe. Pozwala to na programowanie Edisona także z urządzeń mobilnych, które nie mają na wyposażeniu portów USB.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 1.3 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: