Złącze żeńskie SMA do druku kątowe reverse - 50Ω

Indeks: KAB-06321 EAN: 5904422353704

Kątowe złącze reverse żeńskie SMA o impedancji 50 Ω montowane w płytce drukowanej. Stosowane do łączenia anten i odbiorników.

Złącze żeńskie SMA do druku kątowe reverse - 50Ω
7,90 zł
6,42 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Złącze żeńskie SMA do druku kątowe reverse - 50Ω

Kątowe złącze reverse żeńskie SMA o impedancji 50 Ω montowane w płytce drukowanej. Stosowane do łączenia anten i odbiorników. Szczegóły w dokumentacji technicznej.

Złącze żeńskie SMA do urządzeń radiowych

Oferowane złącze żeńskie typu SMA umożliwia tworzenie połączeń pomiędzy urządzeniami elektronicznymi przeznaczonymi do transmisji danych a antenami do nich. Złącze żeńskie SMA jest przeznaczone do montażu przewlekanego w płytkach drukowanych i jest ono przystosowane do współpracy z przewodami koncentrycznymi o impedancji wynoszącej 50Ω

Jak prawidłowo zamontować przewód koncentryczny do złącza antenowego SMA?

Procedura montażu przewodu koncentrycznego w złączu żeńskim SMA jest następująca. W pierwszej kolejności, używając ściągacza izolacji lub nożyka do tapet z ostrzem łamanym, należy usunąć izolację z przewodu koncentrycznego na długość ok. 5 mm - 10 mm. Odizolowany rdzeń kabla koncentrycznego wkładamy do gniazda SMA i zaciskamy lub lutujemy rdzeń kabla w gnieździe. Lutując przewód w gnieździe SMA, musimy zadbać o jego prawidłowe umiejscowienie oraz wykluczyć możliwość powstania mostków cynowych, które mogłyby zewrzeć rdzeń przewodu z ekranem. Środek przewodu koncentrycznego musi tworzyć pewny i trwały styk z trzpieniem wewnątrz gniazda SMA. Teraz nasuwamy osłonę złącza SMA na przewód i przykręcamy ją. W celu zapewnienia szczelności, aby obszar styku był zabezpieczony przed wpływem czynników zewnętrznych (np. brudu i wilgoci), przewód koncentryczny w miejscu styku ze złączem SMA można dodatkowo zgrzać w rurkę termokurczliwą lub stosując klej epoksydowy wypełniający wszelkie szczeliny.

Złącze RP-SMA

Specyfikacja złącza

  • Typ złącza: żeńskie RP-SMA
  • Impedancja: 50 Ω
  • Montaż: THT
Ilość pinów 2
Złącza - Typ SMA
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 2.5 cm
Wysokość opakowania 0.8 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.003 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: