Docisk - ścisk szybkomocujący U-BAR GH-13009 - 30kg

Indeks: NSZ-09827 EAN: 5904422314439

Ścisk o sile 30 kg. Zasięg roboczy uchwytu to 29 mm. Znajduje zastosowanie np. w separatorach do wymiany wyświetlaczy LCD.

Docisk - ścisk szybkomocujący U-BAR GH-13009 - 30kg
20,90 zł
16,99 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Docisk - ścisk szybkomocujący U-BAR GH-13009 - 30 kg

Ścisk o sile 30 kg. Zasięg roboczy uchwytu to 29 mm. Znajduje zastosowanie np. w separatorach do wymiany wyświetlaczy LCD.

Docisk - ścisk szybkomocujący U-BAR GH-13009 - 30 kg

Docisk - ścisk szybkomocujący U-BAR GH-13009 - 30 kg.

Specyfikacja techniczna docisku

  • Siła docisku: 30 kg
  • Kąt otwarcia: do 80 stopni
  • Zasięg roboczy: 29 mm
  • Regulowana wysokość
  • Gumowy docisk nie uszkadza powierzchni oraz gwarantuje lepszy chwyt
  • Waga: 40 g

Bezpieczna i precyzyjna obróbka mechaniczna z użyciem ścisków regulowanych

Wyposażenie warsztatu w zestaw odpowiednich narzędzi, ułatwia wykonanie szeregu różnych prac związanych zarówno z budowaniem jak i naprawianiem maszyn, urządzeń, elektroniki, mebli i wielu innych. Odpowiednie unieruchomienie obiektu majsterkowania, np. materiału poddawanego obróbce mechanicznej, znacząco ułatwia pracę. Do tego celu można wykorzystać m.in. ściski szybkomocujące, takie jak ścisk U-BAR, który dostarcza obciążenie dociskowe do 30kg. Ścisk jest przykręcany do podłoża, a jego szczęka dociskowa jest obłożona gumową osłoną, która chroni dociskany obiekt przed uszkodzeniem mechanicznym. Ponadto, uchwyt ścisku jest wyściełany nakładką z tworzywa sztucznego o dobrej przyczepności do dłoni.

Ścisk szybkomocujący - praktyczne narzędzie do wielu zastosowań warsztatowych

Ścisk szybkomocujący typu U-BAR, jest jednym z narzędzi ogólnego zastosowania - może być użyty zarówno do prac stolarskich jak i napraw mechanicznych. Korzystając ze ścisków mechanicznych, możemy bardzo sobie ułatwić takie czynności, jak wiercenie, skrawanie, cięcie, czy też szlifowanie. Ścisk U-BAR z pewnością przyda się także podczas prac modelarskich. Co więcej, używając kilka ścisków szybkomocujących, możemy unieruchomić duże elementy, takie jak np. arkusze blaszane i płyty drewniane. Dzięki temu, mamy pewność, że nasza praca będzie bezpiecznie i wysoce precyzyjnie wykonana.

Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 4.6 cm
Głębokość opakowania 16 cm
Masa opakowania 0.045 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: