Kategorie

Moduły i akcesoria Raspberry Pi 3B+ (Plus)

Minikomputer Raspberry Pi w wersji 3+ model B oraz zestawy startowe. Stworzenie pierwszego minikomputera lub systemu opartego na Raspberry jest ogromnym wydarzeniem dla każdego majsterkowicza, który chce rozpocząć swoją przygodę z automatyzacją, programowaniem i komputeryzowaniem swoje życia. To wspaniałe urządzenie, otwiera przed nami świat możliwości i innowacyjnych projektów, które mogą ułatwić codzienne czynności!

Podkategorie


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Wszystko jednak trzeba samodzielnie skompletować, złożyć i zaprogramować. Czy jest to tak przerażające, jak może się wydawać dla początkującego użytkownika? Oczywiście, że nie! Wystarczy wybrać odpowiednie moduły i zestawy Raspberry Pi 3  B plus, które sprawdzą się zarówno w domu każdego amatora, jak i bardziej zaawansowanego gadżeciarza.

Czym są moduły i zestawy Raspberry Pi 3?

Kompletując zestaw Raspberry Pi 3 i niezbędne akcesoria do uruchomienia, można stworzyć niezwykle inteligentny i wydajny system automatyzacji domu, mieszkania, biura i każdego innego obiektu. Z pomocą takich narzędzi można stworzyć każdy system sterujący m.in.:

  • monitoringiem, 
  • czujnikami temperatur, opadów deszczu, wiatru, 
  • roletami i żaluzjami, 
  • bramą wjazdową i garażową,
  • zamkami drzwi i okien, 
  • światłem,
  • dźwiękiem.

Są to jedynie najprostsze przykłady, ponieważ możliwości Raspberry Pi 3 są nieograniczone i mogą posłużyć do projektowania zaawansowanych konstrukcji.

Raspberry: opinie i stopień trudności obsługi

Z każdym rokiem Raspberry zyskuje coraz większą popularność i pojawiają się nowi zadowoleni użytkownicy – ludzie na całym świecie znają ten wybitny mikrokomputer, nawet jeśli sami nie zajmują się programowaniem.

Osoby początkujące nie muszą obawiać się trudności ze swoimi pierwszymi konstrukcjami, gdyż w ofercie naszego sklepu można znaleźć zestawy startowe z bezpłatnym kursem online, a dla osób z większymi wymaganiami, w sieci dostępne są pełne poradniki, jak wykonać krok po kroku konkretne urządzenia lub konstrukcje.