Kategorie

Pióra drukujące 3D

Jeśli jesteś miłośnikiem konstrukcji drukowania w technologii 3D, to nie możesz przejść obojętnie obok takiego wyposażenia, jak coraz popularniejsze pióra drukujące 3D. Jest to świetna propozycja na prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych z zacięciem artystycznym. Jeśli nie lubicie ograniczać swojej wyobraźni za pomocą aplikacji i programów komputerowych, to pióra spełnią swoje zadanie w 100-procentach. Takie wyposażenie dostarczy Wam nowych doświadczeń i całą masę świetnej rozrywki – sami się o tym przekonajcie i spróbujcie swoich sił w rysowaniu trójwymiarowym.

Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica:
Kolor:
Masa:
Producenci
3D - rozmiar druku
3D - typ wydruku
3D - prędkość druku
3D - grubość druku
3D - ilość materiału
3D - dokładność
3D - temp. dyszy
3D - temp. stołu
3D - średnica filam.

Kreatywna edukacja dla najmłodszych – pióra drukujące 3D do nauki

Dzieci mogą cieszyć się swoją wolnością, ponieważ nic nie ogranicza ich pomysłów i wyobrażeń – może z wyjątkiem umiejętności manualnych. Często taka kreatywność i nieszablonowe myślenie tłumione są przez placówki edukacyjne, dlatego warto udostępniać pociechom narzędzia, które będą stale pobudzać ich wyobraźnie. Jednym z takich elementów są właśnie pióra 3D, dzięki którym ich rysunki nie będą ograniczać się jedynie do kartki papieru.

Osoby dorosłe także mogą wzbogacić swoje umiejętności, które zaowocują szybko nowymi możliwościami. Zachęcamy wszystkich do wypróbowania swoich sił w rysowaniu 3D. Jest to coś zupełnie nowego, co wymaga kreatywnego myślenia, realizowania swoich wizualizacji i dokładnego planowania. W naszym sklepie każdy znajdzie niezbędne wkłady i filamenty, które mogą okazać się przydatne w Waszych zaawansowanych projektach.

Pióra, czy drukarki 3D? Co wybrać na początek przygody

To dwa zupełnie inne narzędzia, które wykorzystywane są do innych projektów i czynności. Druk 3D charakteryzuje się zaawansowaną technologią, dzięki której wydrukowane przedmioty są niezwykle precyzyjne. Projektowanie ich wymaga jednak obszernej wiedzy, umiejętności praktycznych i doświadczenia. Pióra drukujące 3D są o wiele prostsze w użytkowaniu, a z ich pomocą także można przygotować imponujące projekty i rzeźby artystyczne.

Zachęcamy do skorzystania z oferty zestawów podstawowych lub rozszerzonych, które dostępne są w tej kategorii. Sprawcie prezent sobie lub swoim bliskim i zaangażujcie w zabawę ich kreatywność oraz zdolności manualne – z pewnością wielogodzinna zabawa przyniesie niezwykłe rezultaty.