Kategorie

Przewody USB C

Przewody USB C - W ofercie sklepu Botland znajdziesz wysokiej jakości przewody USB C charakteryzujące się m.in. różną długością, dzięki czemu wybór modelu dopasowanego do swoich potrzeb nie stanowi problemu. Nasze przewody wyróżniają się długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji, dzięki czemu są chętnie wybierane nie tylko przez profesjonalistów, którzy używają ich do celów zawodowych, ale przede wszystkim przez domowych użytkowników, którzy wysoko cenią bezproblemowe działanie. Ponadto oferujemy szereg niezwykle przydatnych przejściówek i adapterów, dzięki którym błyskawicznie zmienisz standard na taki, którego potrzebujesz. Jeśli w swoim urządzeniu posiadasz gniazdo USB typ C koniecznie zakup pasujące do niego przewody.

Popularne przewody USB typu C

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. przewody w oplocie, które wyróżniają się lepszą elastycznością oraz podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są zarówno białe, jak i czarne modele. Tego typu kabel z jednej strony jest zakończony standardowym wtykiem USB 2.0 typu A, z drugiej natomiast jest końcówka USB 2.0 typu C. To połączenie sprawia, że maksymalna prędkość z jaką mogą być transmitowane dane wynosi około 480 Mb/s. Oferujemy przewody o długości od 1 do 2 metrów oraz modele cechujące się dodatkową funkcjonalnością. Wybrane przewody USB C dostępne w naszym sklepie umożliwiają ładowanie w standardzie Power Delivery, z mocą nawet 60 W.

USB typu-C - Dodatkowe akcesoria

W naszym sklepie dostępne są adaptery umożliwiające przejście ze standardu micro USB typu B na USB typu C. Tego typu produkt umożliwia m.in. bezpośrednie podłączenie zasilacza do popularnego minikomputera Raspberry Pi 4. Kolejnym niezwykle przydatnym adapterem, który znajdziesz w naszym sklepie jest przewód z jednej strony zakończony wtykiem USB 3.0 typu A, z drugiej zaś USB typu C. Tego typu produkt pozwoli Ci m.in. podłączyć pamięć flash do urządzenia mobilnego. Przewód USB C po podłączeniu do adaptera jest natychmiast gotowy m.in. do szybkiej transmisji danych.

USB-C - Adaptery wieloportowe

Dla bardziej wymagających użytkowników lub osób, które wysoko cenią wszechstronne zastosowanie i szeroką funkcjonalność, oferujemy wysokiej jakości adaptery wieloportowe. Nasze urządzenia są wyposażone w szereg złączy takich jak Ethernet, HDMI, USB 3.0, USB typu C oraz slot na karty pamięci SD. Adapter obsługuje maksymalną rozdzielczość 4K, zapewnia błyskawiczne ładowanie oraz gwarantuje niezwykle szybki transfer danych. Przewody USB C oferowane w naszym sklepie wyróżniają się szerokimi możliwościami, dzięki czemu są niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalisty i hobbysty.