Kategorie

Odroid

Gdy Arduino lub Raspberry Pi nie oferują Wam tego, czego potrzebujecie w swoim projekcie, warto zastanowić się nad mniej popularnymi konstrukcjami. Nierzadko gwarantują one satysfakcję z wyboru, wysoką wydajność i atrakcyjną cenę, dlatego zachęcamy do zapoznania się z interesującą propozycją Odroid. W ofercie dysponujemy także niezbędnymi akcesoriami, modułami i czujnikami, które kompatybilne są z płytką.

Podkategorie


Filtrowanie

UC - Mikrokontroler:
UC - Taktowanie:
UC - Ilość rdzeni
UC - Pamięć RAM:
UC - Pamięć zew.:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Interfejs USB:
UC - Złącze zas.:
Producenci
UC - Port HDMI
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - Interfejs kamery
UC - System Linux
UC - System Android
UC - System Windows

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Odroid – cena, możliwości i zastosowanie

Biorąc pod uwagę rozbudowanie takich produktów jak Odroid H2, można z ich pomocą stworzyć bardzo wydajny wielozadaniowy system automatyzacji nieruchomości lub obiektów. Dysponuje on dwoma slotami pamięci RAM DDR4, obsługującymi nawet 32 GB, procesorem Intel Celeron J4105 quad-core 64-bitowy 2,5 GHz, portami USB (2.0 i 3.0), slotem SATA3, HDMI, Displayport i Ethernet. Płytka obsługuje system operacyjny Ubuntu 18.10 i Ubuntu 18.04.

Z takimi parametrami użytkownicy mogą tworzyć dowolne konstrukcje do zastosowań prywatnych i firmowych. Odroid doskonale sprawdzi się jako system monitoringu procesów produkcji lub automatyzacji upraw rolnych, konsola do gier lub miniaturowy komputer służbowy, lub osobisty. W Botland.com.pl znajdziecie obudowy Odroid, karty pamięci, akcesoria i kompatybilne moduły, np. ekrany dotykowe, radiatory i karty sieciowe.

Którą wersję wybrać? Odroid bez tajemnic

Każdy specjalista chce, by jego konstrukcja gwarantowała niezawodność, płynność pracy i zaawansowanie. Do tego celu należy używać najlepszych komponentów. Jeśli Wasze projekty odpowiedzialne są za skomplikowane procesy, warto sięgnąć po najlepsze rozwiązania. Odroid N2 i pozostałe minikomputery z tej serii, perfekcyjnie poradzą sobie z każdym zadaniem. Jest to ulepszony model od popularnego i często wykorzystywanego Odroid N1. Został on wyposażony w pamięć DDR4 pracującej na częstotliwości 1320 MHz. N1 dysponował pamięcią DDR3 800 MHz. Jego procesor jest również szybszy i stabilniejszy około 20% od poprzednika, co gwarantuje płynność pracy nawet przy wielu wątkach działających w tle.

Jest to świetna alternatywa dla popularnych Arduino i Raspberry Pi. Sami przekonajcie się o tym z naszą ofertą.