Kategorie

Książki dla programistów

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle interesujące książki dla programistów, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych, ale również dla początkujących osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie programowania. Szeroki asortyment sklepu Botland sprawia, że dopasowanie konkretnej tematyki do zainteresowań nie stanowi problemu. W ofercie znajdują się zarówno zagraniczne książki przetłumaczone na język polski z niezwykłą precyzją i dokładnością, jak i rodzime pozycje uznanych programistów z wieloletnim doświadczeniem branży. Dzięki naszym książkom szybko zdobędziesz wiedzę, którą od razu możesz zastosować w praktyce. Autorzy opisują jak krok po kroku nauczyć się przydatnych umiejętności oraz jak lepiej zrozumieć zasady rządzące programowaniem.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Popularne książki dla programistów

W sklepie Botland znajdziesz m.in. pozycje, dzięki którym nauczysz się programowania w systemie Android, obecnie będącym jednym z najbardziej popularnych systemów operacyjnych na świecie. Dzięki książkom dowiesz się nie tylko jak skutecznie poprawić wydajność pisania różnych aplikacji, ale również, w jaki sposób od podstaw zaprojektować interfejs użytkownika, jakie są podstawy monitorowania aplikacji i wielu innych przydatnych rzeczy. W naszej ofercie dostępne są również tytuły przeznaczone dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w programowaniu. Książki tego typu w prosty i przejrzysty sposób tłumaczą podstawowe zagadnienia, takie jak pętla i pokazują jak używać ich w praktyce. Z pomocą naszych książek każdy będzie mógł napisać swój pierwszy, działający program. Ponadto osoby chcące zgłębiać tajniki tworzenia gier wideo znajdą w naszej ofercie niezwykle ciekawe tytuły napisane przez praktyków. Książki dla programistów oferowane przez nasz sklep uczą również programowania różnego rodzaju urządzeń elektronicznych przy wykorzystaniu platformy Arduino. Z tego typu tytułów dowiesz się m.in. wielu ciekawych rzeczy na temat komunikacji bezprzewodowej. W naszym asortymencie znajdują się także książki przeznaczone dla osób, które chcą się nauczyć jak za pomocą języka Python zabezpieczać dane.

Naucz się z nami programowania

W tej kategorii dostępne są książki przeznaczone dla uczniów, które nie tylko rozwijają kreatywność i uczą analitycznego myślenia, ale także rozwijają umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów. Tego typu tytuły zawierają gotowe zestawy do ćwiczeń, które zapewniają wiele godzin efektywnej nauki. Ponadto w Botland znajdziesz książki przeznaczone do nauki programowania w języku C dla początkujących, dzięki którym zbudujesz solidne podstawy do dalszego rozwijania wiedzy. W asortymencie oferujemy także pozycje, z którymi nauczysz się w jaki sposób programować roboty za pomocą JavaScript. Tego rodzaju książki dla programistów są napisane przez wybitnych inżynierów, którzy byli inicjatorami wielu niezwykle ciekawych projektów.

Pozostałe tytuły

W ofercie Botland znajdują się również pozycje, które umożliwiają tworzenie projektów elektronicznych przy pomocy popularnych telefonów i tabletów marki Apple. Dzięki naszym książkom możesz nauczyć się, w jaki sposób zmienić swoje urządzenie w barometr, żyroskop, a nawet higrometr. Ponadto oferujemy książki dla programistów, z których dowiesz się jak wykorzystać platformę Arduino w wielu interesujących projektach, które od początku do końca wykonasz samodzielnie.