Kodowanie na dywanie w przedszkolu - Anna Świć

Indeks: OZB-21977 EAN: 9788396572905
Kodowanie na dywanie w przedszkolu to książka autorstwa Anny Świć przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Książka zawiera kompleksowe wprowadzenie w świat programowania dla najmłodszych. Produkt nie tylko dobrze przygotowuje do przyszłej nauki programowania, lecz to również świetna oraz kreatywna zabawa, podczas której dzieci rozwijają wiele ważnych umiejętności potrzebnych im w przyszłych latach życia, niezależnie od tego, jak potoczy się ich kariera.
Kodowanie na dywanie w przedszkolu - Anna Świć
59,00 zł
56,19 zł netto
Zapłać później
Producent: EduSense

Opis produktu: Kodowanie na dywanie w przedszkolu

Kodowanie na dywanie w przedszkolu to książka autorstwa Anny Świć przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Książka zawiera kompleksowe wprowadzenie w świat programowania dla najmłodszych. Produkt nie tylko dobrze przygotowuje do przyszłej nauki programowania, lecz to również świetna oraz kreatywna zabawa, podczas której dzieci rozwijają wiele ważnych umiejętności potrzebnych im w przyszłych latach życia, niezależnie od tego, jak potoczy się ich kariera. Produkt skupia się na aktywnościach przeznaczonych dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Sposoby przeprowadzania zajęć edukacyjnych zawarte w książce zostały przetestowane w praktyce dla lepszych efektów kształcenia. Kodowanie na dywanie w przedszkolu zakłada w trakcie zajęć wykorzystanie kolorowych kubków oraz symboli graficznych, a na dodatek przewiduje czas na aktywność ruchową dzieci. Dzięki zróżnicowanym zajęciom uczniowie pozostaną zaangażowani i zapamiętają z nauki więcej niż podczas monotonnych lekcji.

Kodowanie na dywanie w przedszkolu - Anna ŚwićKodowanie na dywanie w przedszkolu - widok z przodu.
Kodowanie na dywanie w przedszkolu

Kodowanie na dywanie w przedszkolu.

O autorce

Anna Świć - założycielka oraz dyrektorka prywatnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Kodowanie na Dywanie Anna Świć. Autorka znana jest ze swojej pasji wdrażania elementów programowania do zajęć lekcyjnych dla nawet najmłodszych dzieci. Pani Anna stworzyła wiele narzędzi dydaktycznych, książek oraz kursów online dla dzieci i nauczycieli. Autorka to trzykrotna laureatka listy stu szczególnie zasłużonych w zakresie rozwijania kompetencji cyfrowych w Polsce jak i ambasadorka CodeWeek oraz EduSense.

Specyfikacja książki

  • Autor: Anna Świć
  • Wydawnictwo: Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej
  • ISBN: 978-83-965729-0-5
  • Format: A4
  • Przeznaczenie: dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: miękka
  • Ilość Stron: 123

Książki dla programistów oraz inne dzieła Anny Świć można zakupić w naszym sklepie.

Kodowanie na dywanie w przedszkolu - widok z tyłu

Kodowanie na dywanie w przedszkolu - widok z tyłu.

Książka - Autor Anna Świć
Książka - ISBN 978-83-965729-0-5
Książka - Oprawa miękka
Książka - Wydawnictwo Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej
Tematyka Podstawy
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 29.5 cm
Głębokość opakowania 0.05 cm
Masa opakowania 0.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: