Kategorie

Czasopisma

W ofercie sklepu Botland znajdziesz czasopisma dla elektroników przeznaczone nie tylko dla doświadczonych, ale również początkujących osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. The MagPi dostępny w naszym asortymencie to jeden z najpopularniejszych magazynów wydawanych w języku angielskim, dzięki któremu zdobędziesz niezwykle przydatną wiedzę, z możliwością jej natychmiastowego wykorzystania w praktyce. Czasopismo jest bardzo popularne zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób, które zajmują się elektroniką hobbystycznie.

Czasopisma dla elektroników i nie tylko

W naszym asortymencie znajdują się magazyny The MagPi, z których dowiesz się wszystkich najbardziej interesujących nowinek ze świata Raspberry Pi. Ponadto nauczysz się w jaki sposób podłączyć różne czujniki i moduły do minikomputera, dowiesz się w jaki sposób uruchomić starsze gry i jaki jest najlepszy sposób na połączenie Raspberry Pi z siecią GSM. Co więcej, ilustrowane instrukcje projektów zostały stworzone w taki sposób, aby nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia mogli zrozumieć każdy etap realizacji. Oferowane przez nas czasopisma dla elektroników mają również działy przeznaczone dla bardziej zaawansowanych użytkowników, dzięki którym usystematyzujesz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności, takie jak tworzenie gier w języku C++ na Raspberry Pi, używanie minikomputera jako niezwykle przydatnego serwera, tworzenie od podstaw gry tekstowej i wiele innych. Co więcej, uzyskasz informacje na temat sztucznej inteligencji oraz szerokich możliwości zarządzania wybranymi kamerami za pomocą minikomputera. Oferowane przez nas magazyny dostarczą informacji i ciekawostek dotyczących wielu projektów, dzięki czemu każdy elektronik z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zdobywaj nową wiedzę razem z Botland

W świecie elektroniki wszystko dynamicznie się zmienia, dlatego warto być na bieżąco z nowościami, które być może wykorzystasz w swoim projekcie. Oferujemy czasopisma, w których znajdziesz informacje o zbliżających się targach i imprezach branżowych, podczas których odbywają się nie tylko interesujące pokazy, ale również inspirujące prelekcje. Na eventach dla elektroników można spotkać wiele interesujących osób, które konstruują niezwykle ciekawe projekty.