Kategorie

Przewody USB 3.0

Przewody USB 3.0

Mówiąc o przewodach USB 3.0 mamy z reguły na myśli kabel ze złączem A w wersji trzeciej, ale standard USB kryje w sobie znacznie więcej. Od roku 1996, kiedy to ogłoszono wersję 1.0, standard ten ciągle jest rozwijany i ulepszany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kable USB, w tym te w wersji 3.0. Ciągle pracujemy, aby dostarczać Państwu towar najwyższej jakości w jak najkorzystniejszych cenach, a nasz dział techniczny pozostaje do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów.

Filtrowanie

Przewód - Typ
Przewód - Standard
Ilość pinów
Kolor
Długość przewodu
Raster

Lekcja historii.

Oficjalnie standard USB pojawił się w styczniu roku 1996, ale prace nad nim trwały już od dwóch lat. Wersja 1.0 mogła działać w dwóch trybach Low-Speed i Hi-Speed, ale nie pozwalała na stosowanie przedłużek. W 1998 roku pojawia się wersja 1.1, która rozwiązała większość problemów znanych z poprzedniej wersji. Trzy lata później pojawia się wersja 2.0, która oprócz zwiększenia przepustowości przynosi nowe wtyczki typu B i wersje mini i micro. Po roku 2007 zaprezentowano Przewody USB 3.0 i tutaj docieramy do asortymentu dostępnego obecnie na rynku.

Wersja 3.0.

Przewody USB 3.0 od momentu ich premiery również doczekały się już dwóch generacji, które to zostały przemianowane na 3.1 Gen 1 oraz 3.1 Gen 2. Wejście do komercyjnej sprzedaży wersji generacji pierwszej pozwoliło na zwiększenie szybkości przesyłu do 5 Gbit/s, ale oprócz przyspieszenia nowa odsłona dostała dwa dodatkowe ekranowane przewody w full duplex. Generacja druga to głównie kolejne zwiększenie prędkości do 10 Gbit/s i maksymalnej mocy 100 W. W naszym sklepie dostaną Państwo przewody USB 3.0 w obu generacjach.

Najwyższa jakość.

W naszym sklepie Botland chcemy, aby klienci byli usatysfakcjonowani po zakupach, więc nasza załoga, która składa się z miłośników i majsterkowiczów, którzy codziennie dbają o to, aby dostawiali Państwo towar najwyższej jakości, a zarazem w jak najkorzystniejszych cenach. Nasz dział techniczny pozostaje do Państwa ciągłej dyspozycji, aby w razie problemów, czy wątpliwości w wyborze, móc pomóc i doradzić. Sprawdźcie Państwo naszą bogatą ofertę i dołączcie do naszych zadowolonych klientów.