Kategorie

Ramiona robotów

Ramię robota - Botland oferuje klientom szeroki wybór ramion robotów do różnych zastosowań. Znajdziesz u nas zarówno ciekawe urządzenia do nauki dla dzieci, jak i zaawansowane technicznie produkty, dzięki którym zrealizujesz profesjonalny projekt lub wykorzystasz je jako narzędzie w pracy. Asortyment uwzględnia szeroki wybór ramion robotów o różnej dokładności i zastosowaniu, do których można podłączać zróżnicowane zadaniowo końcówki. Znajdziesz u nas także bioniczne dłonie, chwytaki do różnych zastosowań, końcówki poszerzające możliwości poszczególnych urządzeń oraz inne akcesoria. Korzystając z naszej oferty, możesz tworzyć przełomowe wynalazki i prowadzić ważne dla ludzkości badania, tworząc tym samym historię rozwoju automatyki i robotyki.

Filtrowanie

Podwozie - typ
Podwozie - ilość kół
Producenci
Podwozie + napęd
Podwozie + sterownik

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Ramiona robotów - Zbuduj profesjonalną maszyne

Ramiona robotów stają się obecnie coraz bardziej popularne i łatwo dostępne. Dzisiaj praktycznie każdy z odpowiednią dawką wiedzy może zbudować własnego robota i prowadzić w domu skomplikowane badania. Podobne roboty sprawdzają się już w wielu fabrykach, stosowane są także w medycynie, wykonując precyzyjnie trudne operacje na ludziach. Sklep Botland oferuje gotowe rozwiązania, takie jak programowalna bioniczna dłoń. Możesz wykorzystać ją do badań i przyczynić się do rozwoju protetyki robotycznej, publikując swoje odkrycia i dokonania. Posiadamy profesjonalne urządzenia - na przykład mechaniczne ramię robota o 4 stopniach swobody, które posiada stopień dokładności do 0,2 mm (uzyskane dzięki wysokiej precyzji wykonania oraz zastosowaniu odpowiednich serwomechanizmów). Ramię robota posiada w zestawie mikrokontroler, dedykowane sterowniki oraz oprogramowanie do łatwego uczenia go ruchów. Możesz samodzielnie wyznaczyć jego kinematykę i przystosować go do własnych celów lub skorzystać z oferty rozszerzenia jego możliwości o dodatkowe końcówki. Z łatwością podłączysz do robotów specjalne, programowalne części, służące na przykład do precyzyjnego grawerowania laserowego, do kamery wizyjnej lub do przerobienia go na drukarkę 3D. Proponujemy także specjalny slajder, który znacząco zwiększy powierzchnię roboczą robota.

Współpraca z projektem elektronicznym Arduino i Raspberry Pi

Posiadamy roboty, które są przystosowane do współpracy z popularnymi mikrokontrolerami, takimi jak Arduino czy Raspberry Pi. Do komunikacji często służą takie porty jak standardowy RS-232, USB lub wygodniejsze, bezprzewodowe kanały komunikacji (Bluetooth lub WiFi). Część robotów jest doskonale przystosowana do natychmiastowego programowania w znanych programistom językach takich jak C++, C#, Python czy Java.