Kategorie

Ładowarki

Ładowarki to w obecnych czasach podstawowe wyposażenie każdego z nas. Wszyscy posiadamy bezprzewodowe telefony komórkowe, a większość dysponuje również laptopami, myszkami i klawiaturami wykorzystującymi baterie. Świat i ludzie nie lubią ograniczeń, a przewody zasilające są jednym z nich! Jeśli szukasz ładowarki do akumulatorów, telefonów i nietypowych baterii, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – Wasze zadowolenie to dla nas priorytet.

Podkategorie

 • Ładowarki do telefonów

  Zasilacze z napięciem wyjściowym 5 V umożliwiające ładowanie telefonów komórkowych.

 • Ładowarki LiPol - sieciowe

  Skoro technologia i zaawansowanie konstrukcji elektronicznych dzięki Wam z każdym rokiem staje się coraz lepsze, to nic dziwnego, że producenci części i wyposażenia stają na głowie, by zadowolić wszystkich użytkowników. Jednym z przykładów takich...

 • Ładowarki LiPol - moduły

  Moduły PCB ładowarek do pakietów LiPol 1S 3,7 V.

 • Ładowarki Ni-MH

  Ładowarki sieciowe do akumulatorów AA, AAA, Ni-MH, Ni-Cd .

 • Ładowarki Li-Ion

  Ładowarki do akumulatorów litowo-jonowych.

 • Ładowarki do akumulatorów

  Ładowarki sieciowe przystosowane do ładowania akumulatorów żelowych i samochodowych.


Produkty na stronie

Produkty na stronie

Istota jakości ładowarki – dlaczego warto wybrać produkt sprawdzony i oryginalny?

Obecnie akumulatory Li-Ion to jedne z najpopularniejszych rodzajów zasilania, które dostępne są na rynku. Wykorzystujemy je m.in. w modelach RC, pilotach, e-papierosach, a nawet laptopach i telefonach. Wybierając dużą pojemność produktu, chcesz zazwyczaj cieszyć się wydłużonym czasem pracy swojego sprzętu, jednak musisz liczyć się również z długim czasem ładowania. Czy wiesz, że dobrej jakości ładowarki od sprawdzonych i renomowanych producentów, mogą skrócić ten okres do minimalnych wartości?

Jakość wykorzystanych materiałów przy produkcji posiada ogromny wpływ na ilość spadków napięcia, szybkość przepływu impulsów i wydajność pracy – temperatura również ma znaczenie, a produkty niskiej klasy potrafią rozgrzać swój system lub akumulatory do niebezpiecznych wartości. Zachęcamy do skorzystania z najlepszego asortymentu dostępnego w naszym sklepie oraz modułów, które pozwolą Wam stworzyć wyjątkową konstrukcję ładowania, bez konieczności demontażu źródła zasilania.

Ładowarki do telefonów – zabezpiecz się na każdą okazję lub sam stwórz swój model

Dla miłośników konstrukcji elektronicznych, również znajdziemy coś specjalnego w naszym sklepie. Dysponujemy pełnymi zestawami, które umożliwią Wam naukę produkcji wydajnych ładowarek do telefonów, co pozwoli zrozumieć budowę i zasadę działania tego systemu – praktyczne doświadczenie z pewnością przyda się przy bardziej zaawansowanych projektach!

Oprócz tego można znaleźć u nas m.in. ładowarki samochodowe, pojedyncze zasilacze lub produkty z wieloma wyjściami, pola indukcyjne i wiele innych! Sam przekonaj się o tym, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.