Kategorie

Zasilacze do Raspberry Pi Zero

Opracowujesz projekt wiele godzin, programujesz, obliczasz, wgrywasz na kartę i zadowolony składasz swój malinkowy zestaw, włączasz, widzisz początek rozruchu, ładowanie systemu i nagle pstryk i restart. Dziwne. Jeszcze raz i znowu restart. Niespodziewanie ewidentnie coś nie działa prawidłowo. Drobny szczegół, ale jednak okazuje się, że to za słaby zasilacz i nie daje rady. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie prawidłowego zasilania. W naszym sklepie dostarczamy Wam najróżniejsze zasilacze w zależności od potrzeb.

Zasilacz, zasilaczowi nierówny

W dziale zasilacze do Raspberry Pi Zero proponujemy kilka opcji zasilaczy do wyboru w zależności od potrzeby. Zasilacz to z definicji urządzenie służące do dopasowania napięcia do potrzeb zasilanego urządzenia. Biorąc pod uwagę sposób zmiany napięcia, można podzielić zasilacze na liniowe, impulsowe lub beztransformatorowe, lub ze względu na jakość napięcia wyjściowego – stabilizowane lub nie. Urządzenia te z reguły budowane są jako specjalizowane do konkretnych zastosowań jak na przykład zasilacze komputerowe czy telefoniczne, ale możemy spotkać również zasilacze uniwersalne.

Akcesoria ważna rzecz

Wybierając zasilacz, ważne jest, aby odpowiednio dobrać jego moc do swoich potrzeb, ale jeżeli nie zwrócimy uwagi na drobny szczegół, jakim jest przewód USB łączący zasilacz z Raspberry Pi, możemy wszystko zaprzepaścić. Niby nieistotny drobiazg, a jednak ma znaczenie. W sieci możemy znaleźć testy wielu przewodów, które to pokazują, że na tym niedrogim elemencie nie warto szukać oszczędności. Zazwyczaj cena idzie w parze z przesyłanym natężeniem, najtańsze pozwalają na przesył w granicach 0,2-0,5 A, a to zdecydowanie za mało. Zajrzyjcie do działu zasilacze do Raspberry Pi Zero i dobierz sprawdzony sprzęt.

Duży wybór to nasza wizytówka

Nasz dział handlowy zawsze stara się przedstawić Państwu jak najciekawszą i szeroką ofertę produktową. Nasz dział sprzedażowy dba o terminowe i szybkie wysyłki zamówionego asortymentu. Nasz dział techniczny stoi na straży prawidłowego działania serwisu i wszelkiej maści pomocy zatroskanych klientów. Sprawdź nas i dowiedz się, dlaczego jesteśmy sklepem elektronicznym numer jeden w Polsce.