Kategorie

Zasilacze do Raspberry Pi Zero

Opracowujesz projekt wiele godzin, programujesz, obliczasz, wgrywasz na kartę i zadowolony składasz swój malinkowy zestaw. Włączasz go, widzisz początek rozruchu, ładowanie systemu i nagle pstryk - restart. Dziwne. Jeszcze raz i znowu restart. Coś nie działa prawidłowo. Okazuje się, że to za słaby zasilacz. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie prawidłowego zasilania. W naszym sklepie dostarczamy Wam najróżniejsze zasilacze w zależności od potrzeb.

Zasilacz, zasilaczowi nierówny

W dziale zasilacze do Raspberry Pi Zero proponujemy kilka opcji zasilaczy do wyboru w zależności od potrzeby. Zasilacz to z definicji urządzenie służące do dopasowania napięcia do potrzeb zasilanego urządzenia. Biorąc pod uwagę sposób zmiany napięcia, można podzielić zasilacze na liniowe, impulsowe lub beztransformatorowe, lub ze względu na jakość napięcia wyjściowego – stabilizowane lub nie. Urządzenia te z reguły budowane są jako specjalizowane do konkretnych zastosowań jak na przykład zasilacze komputerowe czy telefoniczne, ale możemy spotkać również zasilacze uniwersalne.

Akcesoria ważna rzecz

Wybierając zasilacz, ważne jest, aby odpowiednio dobrać jego moc do swoich potrzeb. Jeżeli nie zwrócimy uwagi na przewód USB łączący zasilacz z Raspberry Pi, możemy wszystko zaprzepaścić. W sieci możemy znaleźć testy wielu przewodów, które to pokazują, że na tym niedrogim elemencie nie warto szukać oszczędności. Najtańsze modele pozwalają na przesył w granicach 0,2-0,5 A, a to zdecydowanie za mało. Równie ważny co przewód jest odpowiedni zasilacz - zarówno pod względem napięcia wyjściowego, jak i wydajności prądowej. Zajrzyjcie do działu zasilacze do Raspberry Pi Zero i dobierzcie sprawdzony sprzęt.

Duży wybór to nasza wizytówka

Nasz dział handlowy zawsze stara się przedstawić Państwu jak najciekawszą i szeroką ofertę produktową. Nasz dział sprzedażowy dba o terminowe i szybkie wysyłki zamówionego asortymentu. Nasz dział techniczny stoi na straży prawidłowego działania serwisu i zawsze jest gotowy pomóc klientom. Sprawdź nas i dowiedz się, dlaczego jesteśmy sklepem elektronicznym numer jeden w Polsce.