Kategorie

Przewody USB - Lightning

Przewody USB – Lightning

Kategoria dla wszystkich posiadających sprzęt elektroniczny marki Apple. Masz iPhona czy iPada? Świetnie się składa, bo my mamy dedykowany do niego kabel, dzięki któremu naładujesz urządzenie lub prześlesz dane. Posiadamy w ofercie szeroki wybór różnych kabli Lightning, które dysponują różnymi końcówkami i długościami. Wejdź i dobierz pasujący Ci przewód, a w razie wątpliwości czy pytań – śmiało napisz do naszego działu technicznego, który z chęcią pomoże w zakupach!

Kable USB.

USB nazwa pochodzi z ang. Universal Serial Bus, czyli uniwersalna magistrala szeregowa to złącze komunikacyjne, które zastąpiło przestarzałe porty szeregowe i równoległe. Uniwersalność tego portu wynika z możliwości podłączenia różnorodnych urządzeń do komputera np. aparatu, skanera, dysku optycznego czy pendriva. W naszym sklepie dostarczamy Państwu pełną paletę kabli USB, a wśród nich Przewody USB – Lightning z końcówkami dedykowanymi urządzeniami firmy Apple takich jak iPhone czy iPad.

Apple.

Firma Apple to swojego rodzaju fenomen na światowym rynku, według badań z Forbesa, Apple była najsilniejszą marką na świecie w 2012 roku. Firmę założyli legendarni dziś Steve Wozniak, Steve Jobs i Ronald Wayne w 1976 roku z zamiarem sprzedawania kompletnych komputerów osobistych. Firma w roku 2018 zanotowała przychody na poziomie 265,5 mld dolarów. Apple słynie z odrębności od pozostałych systemów i standardów. Jednym z przykładów są przewody USB – Lightning, które to pasują jedynie do sprzętu firmy z Cupertino.

Przewody USB – Lightning.

Przewody USB – Lightning są złączem komunikacyjnym firmy nadgryzionego jabłka zaprezentowane w roku 2012 we wrześniu wraz z premierami nowych ipodów i iphone 5. W naszym sklepie oferujemy Państwu bogatą ofertę najróżniejszych rodzajów tego złącza od firmy Apple’a. Przewody USB – Lightning zbudowane jest tylko z 8 pinów, co pozwoliło na znaczne wysmuklenie wtyczki i wykonanie jej jako dwustronnej, dzięki czemu nie można go źle podłączyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który został dobrany tak, aby zapewnić Państwu wygodę i najwyższą jakość.