• Nowość!

Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308

Indeks: EDI-24509 EAN: 4717964701794
Adapter przeznaczony do urządzeń z portem typu USB C, umożliwiający rozszerzenie komputera lub innego urządzenia o gniazdo Gigabit Ethernet oraz 3 porty USB A 3.0Pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 5 Gb/s. Łatwa instalacja Plug'n'Play, bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników oraz obsługa systemów Windows, Mac i Linux sprawiają, że jest to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie dla wielu użytkowników.
Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308
107,00 zł
86,99 zł netto
Zapłać później
Producent: Edimax

Opis produktu: Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308

Adapter przeznaczony do urządzeń z portem typu USB C pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 5 Gb/s, co zapewnia szybkie i efektywne działanie w codziennych zastosowaniach. Dzięki trzem portom USB 3.0, możesz łatwo podłączyć różnorodne urządzenia, takie jak dyski twarde, myszki czy klawiatury, aby zwiększyć funkcjonalność swojego komputera lub laptopa. Jest również idealnym rozwiązaniem dla tabletów i ultrabooków, które mają ograniczoną liczbę portów. Gniazdo Gigabit Ethernet umożliwia stabilne połączenie z Internetem w przypadku niestabilnej lub niedostępnej sieci bezprzewodowej, co jest idealne dla użytkowników, którzy wymagają niezawodnego połączenia podczas pracy zdalnej lub przeglądania sieci. Dzięki łatwej instalacji Plug'n'Play, nie musisz martwić się o skomplikowane procedury ani konieczność posiadania dodatkowych sterowników. Adapter współpracuje z systemami Windows, Mac i Linux. Dodatkowo, jest przenośny, lekki i łatwy w użyciu, co czyni go idealnym akcesorium do biura, domu czy w podróży.

Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308

Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308.

Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308

Adapter umożliwia rozszerzenie komputera lub innego urządzenia o gniazdo Gigabit Ethernet oraz 3 porty USB A 3.0.

Przewodowe połączenie z Internetem

Port LAN w adapterze to kluczowa funkcja, która zapewnia stabilne i szybkie połączenie z Internetem dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnej sieci przewodowej. Jest to szczególnie istotne dla osób pracujących zdalnie, uczestniczących w wideokonferencjach lub korzystających z aplikacji wymagających dobrego połączenia internetowego. Ponadto, korzystanie z portu LAN eliminuje potrzebę konfiguracji sieci WiFi i pozwala uniknąć problemów związanych z zasięgiem lub interferencjami sygnału. Adapter EU-4308 z portem LAN to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niezawodność i wydajność swojego połączenia internetowego.

Specyfikacja techniczna HUBa USB typu C

 • Interfejs: USB typu C 3.1
 • Porty:
 • Maksymalna prędkość transmisji danych: 5 Gb/s
 • Wspierane systemy operacyjne:
  • Windows
  • Linux
  • MacOS
 • Plug&Play
 • Wymiary: 77 x 46 x 14,5 mm
 • Masa: 45 g
Adapter USB C - Gigabit Ethernet + 3x USB 3.0 - Edimax EU-4308

Adapter pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 5 Gb/s.

Przewód - Standard żeńsko-męsk.
Szerokość opakowania 11.2 cm
Wysokość opakowania 17 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.089 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: