USB typ B Proto - złącze do płytki stykowej

Indeks: MOD-01918 EAN: 5904422308490

Złącze pozwala na podłączenie wyprowadzeń USB z przewodu z wtyczką typu B do płytki stykowej. Moduł dopasowany do standardowych płytek stykowych oraz przewodów połączeniowych dostępnych w naszym sklepie.

USB typ B Proto - złącze do płytki stykowej
8,90 zł
7,24 zł netto

Opis produktu: USB typ B Proto - złącze do płytki stykowej

Złącze pozwala na podłączenie wyprowadzeń USB z przewodu z wtyczką typu B do płytki stykowej lub połączenie ich za pomocą przewodów. Raster wyprowadzeń to standard goldpin 2,54 mm. Wymiary modułu to: 25 x 18 mm.

Specyfikacja złącza USB

  • Typ: B
  • Ilość pin: 4
  • Raster wyprowadzeń: 2,54 mm
  • Wymiary: 25 x 18 mm

USB typ B Proto - złącze do płytki stykowej

USB typ B Proto - złącze do płytki stykowej.

Konstrukcja mechaniczno-elektryczna złącza USB typu B

Złącze USB typu B, jest jednym ze standardowych złączy stosowanych w różnych urządzeniach elektronicznych. Możemy takie złącze często spotkać w drukarkach, skanerach, niektórych kamerach cyfrowych, urządzeniach peryferyjnych i innych urządzeniach techniki komputerowej. Złącze USB typu B ma charakterystyczny, prostokątny kształt z dwoma wycięciami na górnych rogach, dzięki czemu jest łatwe do odróżnienia od innych typów złączy USB. Te nacięcia narożne pomagają w prawidłowym ułożeniu wtyczki podczas podłączania przewodu do złącza. Złącze USB typu B ma cztery wyprowadzenia. Dwa z nich służą do przesyłania danych (D+ i D-), jedno do doprowadzenia zasilania (Vbus), a drugie do doprowadzenia masy zasilania (GND). Złącze USB typu B jest stosowane zarówno w standardzie USB 2.0, jak i w USB 3.0. Wersja USB 3.0 ma dodatkowe piny, które umożliwiają szybszy transfer danych.

Złącze USB typu B do płytek stykowych - szybkie podłączanie bez lutowania!

W zależności od specyfikacji i projektu, złącze USB typu B może być stosowane w różnych urządzeniach i zastosowaniach, zarówno w środowisku profesjonalnym, jak i hobbystycznym. Złącze USB typu B jest popularnym standardem i stanowi niezawodne rozwiązanie do wielu zastosowań, zwłaszcza w sytuacjach, gdzie wymagane jest łatwe podłączanie i odłączanie urządzeń. Oferowane Złącze USB typu B jest stosowane w płytkach stykowych, które umożliwiają łatwe podłączanie i odłączanie urządzeń bez konieczności lutowania. Działa to na zasadzie plug and play.

Raster 2.54 mm
Ilość pinów 4
Złącza - Typ USB-B
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.008 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: