Filtruj według

Zastosowanie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producenci
Więcej (419) Ok Wyczyść
Cena
799 799
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Netatmo - automatyka domowa

Ilość produktów: 1
Loading...

Netatmo Termostat - inteligentny termostat WiFi

Inteligentny sterownik termostatyczny p ozwalająca zdalne sterowanie temperaturą w domu lub mieszkaniu. Temperatury można kontrolować z każdego miejsca na świecie za pomocą...
Indeks: FBR-14466
Indeks: FBR-14466
Oczekiwanie na dostawę
Czas oczekiwania ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 799,00 zł Cena 799,00 zł
  • Darmowa dostawa

Innowacyjne portfolio produktów Netatmo

Automatyka domowa firmy Netatmo zdaje się kłaść szczególny nacisk na klimat – i to nie tylko ten za oknem Twojego domu, ale także (a raczej: przede wszystkim) mikroklimat domowego ogniska. Dlatego w ofercie firmy znajdziemy, oprócz inteligentnych alarmów domowych i inteligentnych kamer do monitoringu, również szerokie portfolio produktów umożliwiających sterowanie ogrzewaniem. Drugą mocno rozwiniętą grupą urządzeń Netatmo są innowacyjne stacje pogodowe i dedykowane dla nich czujniki. Szczególnie ciekawa część oferty dotyczy modernizacji ogrzewania komunalnego, czemu dedykowane są urządzenia takie, jak precyzyjnie kontrolowane zawory czy inteligentny termostat, których połączenie pozwala na utrzymanie właściwej temperatury we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu.

Oferta skrojona na miarę potrzeb

Inżynierowie firmy Netatmo całkiem słusznie pochylili się nad problemem, jakim jest optymalne sterowanie ogrzewaniem w mieszkaniach wyposażonych w komunalną instalację CO. Często w takich nieruchomościach sporym wyzwaniem okazuje się odpowiednie sterowanie ogrzewaniem w poszczególnych pomieszczeniach – szczególnie, jeżeli niektóre z nich są rzadziej użytkowane albo znacznie różnią się od pozostałych kubaturą czy warunkami wentylacji. W takich przypadkach nawet typowa automatyka domowa nie będzie w stanie podołać zadaniu utrzymania pożądanej temperatury we wszystkich punktach mieszkania. Z pomocą przyjdą inteligentne zawory, które automatycznie dostosują stopień otwarcia do warunków w pomieszczeniu. Co ważne, wszystkie produkty Netatmo stanowią małe dzieła sztuki projektowania przemysłowego – są nie tylko nowoczesne, ale także funkcjonalne. Inteligentny dom zbudowany z pomocą produktów Netatmo jest po prostu ładny!

Termostat na miarę naszych czasów

Doskonałym przykładem przemyślanej oferty Netatmo jest inteligentny termostat. Urządzenie umożliwia sterowanie ogrzewaniem CO praktycznie każdego rodzaju – jest kompatybilne z kotłami na drewno, olej lub gaz. Konfiguracja czy śledzenie historii załączania pieca jest możliwe z poziomu dedykowanej aplikacji, udostępnionej przez producenta w wersjach dla systemów Android oraz iOS. System zapewnia sterowanie temperaturą z dokładnością do 0,5°C w zakresie od 0°C aż do 50°C. Co ważne, zestaw zawiera nie tylko estetyczny moduł bezprzewodowy, ale także kompatybilny przekaźnik, pełniący rolę elementu wykonawczego sterującego zasilaniem kotła.