Filtruj według
Cena
149 399
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (530) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Stacje lutownicze Atten

Ilość produktów: 4
Loading...

Stacja lutownicza ATTEN ST-2090D - 80W

Grotowa stacja lutownicza o oznaczeniu modelowym ST-2090D, której producentem jest firma ATTEN. Urządzenie pozwala na regulację za pomocą precyzyjnego pokrętła temperatury...
5.0 (6)
Indeks: ATT-19404
Indeks: ATT-19404
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 149,00 zł Cena 149,00 zł
 • Darmowa dostawa

Stacja lutownicza ATTEN ST-80 - 80W

Grotowa stacja lutownicza ATTEN ST-80 o mocy całkowitej 80 W . Umożliwia regulację temperatury roboczej w zakresie od 150°C do 480°C . Za odpowiednią kalibrację ustawień...
5.0 (2)
Indeks: ATT-19406
Indeks: ATT-19406
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 399,00 zł Cena 399,00 zł
 • Darmowa dostawa

Stacja lutownicza ATTEN AT-937A - 65W

Grotowa stacja lutownicza o mocy 65 W , której producentem jest firma ATTEN. Urządzenie umożliwia regulację temperatury roboczej w zakresie od 200°C do 480°C . Kalibracja...
5.0 (1)
Indeks: ATT-19402
Indeks: ATT-19402
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 209,00 zł Cena 177,65 zł
 • Obniżka
 • Darmowa dostawa
 • Promocja

Stacja lutownicza ATTEN AT-938D - 60W

Grotowa stacja lutownicza o mocy 60 W wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD. Zakres temperatur roboczych urządzenia wynosi od 150°C do 450°C . Kontrolę kalibracji...
5.0 (7)
Indeks: ATT-19403
Indeks: ATT-19403
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 279,00 zł Cena 195,30 zł
 • Obniżka
 • Darmowa dostawa
 • Promocja

Stacje lutownicze Atten - szeroki wybór modeli

W asortymencie naszego sklepu oferujemy m.in. grotowe stacje lutownicze charakteryzujące się mocą zawierająca się w zakresie od 60 W do 80 W. Urządzenia pozwalają na płynną regulację temperatury zadanej na grot za pośrednictwem pokrętła. Kompaktowe rozmiary urządzeń pozwalają na komfortowe i przede wszystkim bezpieczne lutowanie, nawet na niewielkich stanowiskach roboczych. Stacje lutownicze Atten są wyposażone w szereg praktycznych funkcjonalności.

 • Na szczególną uwagę zasługuje tryb automatycznego czuwania i uśpienia, zapewniający oszczędność energii.
 • Wybrane modele są wyposażone w czytelny wyświetlacz cyfrowy, na którym są wyświetlane najważniejsze parametry, m.in. temperatura zadana na grot.
 • Kolejną zaletą stacji lutowniczych Atten jest stabilność temperatury, stabilne uchwyty kolby, wydzielone miejsce na czyściki i zapasowe groty.

Konstrukcja kolb lutowniczych sygnowanych logiem Atten została zaprojektowana z myślą o ergonomicznym kształcie. W połączeniu z niską wagą, gwarantują wysoki komfort użytkowania, nawet w przypadku kilkugodzinnego lutowania.

Stacja lutownicza hotair

Proponujemy także stacje lutownicze Atten z wentylatorem w kolbie. Wysoka moc pozwala na błyskawiczne rozgrzanie wydmuchiwanego powietrza, nawet do temperatury 500°C. Urządzenia tego typu umożliwiają płynną regulację intensywności pracy. Ponadto są wyposażone w praktyczną funkcję automatycznego chłodzenia, która wydłuża żywotność rdzenia grzewczego. Dzięki przyciskom znajdującym się na froncie urządzenia można zaprogramować najczęściej używane ustawienia temperatury. Stacje lutownicze hotair marki Atten wyróżniają się wysoką wydajnością, wynoszącą ponad 100 litrów na każdą minutę pracy.

Uniwersalne lutownice 2w1

W tej kategorii dostępne są również uniwersalne stacje lutownicze 2w1, które łączą cechy lutownicy grotowej i hotair, czyli na gorące powietrze. Oba urządzenia działają niezależnie. Szeroki zakres regulacji temperatury zadanej na grot oraz wydmuchiwanego powietrza gwarantują uniwersalne wykorzystanie. Stacje lutownicze Atten są wyposażone w nowoczesne silniki bezszczotkowe, charakteryzujące się długą żywotnością i niezawodnością działania. Możliwość zabezpieczenia urządzenia za pomocą hasła gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą jej używać. Oferujemy stacje wyposażone m.in. w stojak na lutownice hotair z czujnikiem, dzięki któremu po odłożeniu kolby, nadmuch jest automatycznie wyłączany.

Groty i akcesoria

Oprócz stacji lutowniczych, proponujemy szereg akcesoriów, takich jak różnego rodzaju groty Atten. Dzięki nim można komfortowo lutować i rozlutowywać zarówno niewielkie, jak i duże elementy. Dostępne są wszystkie najpopularniejsze wielkości i typy grotów. Ponadto proponujemy oryginalne grzałki marki Atten, czyli elementy grzejne odpowiedzialne za rozgrzewania grotu. Oryginalne części zamienne to gwarancja najwyższej jakości wykonania i pełnej kompatybilności.