Taśma przewodząca z klejem 20mm x 20m

Indeks: MOD-05554 EAN: 5904422357245

Taśma przewodząca sygnały elektryczne obustronnie oraz klejąca z jednej strony. Stosowana np. do do połączenia elastycznych wyprowadzeń z obwodów drukowanych, naprawy ścieżek PCB lub wykonywania uziemień w urządzeniach elektrycznych. Szerokość rolki jest równa 20 mm.

Taśma przewodząca z klejem 20mm x 20m
71,90 zł
58,46 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Chwilowo niedostępny
Producent: OEM

Opis produktu: Taśma przewodząca z klejem 20mm x 20m

Taśma przewodząca z klejem to praktyczny produkt, który można wykorzystać w wielu zastosowaniach - między innymi podczas naprawy ścieżek PCB i urządzeń elektrycznych, tworzenia uziemienia w projektach czy uzyskiwania elastycznych wyprowadzeń. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie uzyskanie połączenia elektrycznego, szczególnie tymczasowego.

Taśma znajduje się na wygodnej w użyciu rolce. Produkt ma szerokość 20 mm i długość aż 20 metrów, dzięki czemu wystarcza na długo i może stanowić przydatny zapas w każdej pracowni elektronicznej. Taśma przewodząca jest z jednej strony pokryta warstwą kleju, która ułatwia zamocowanie w pożądanym położeniu.

Taśma przewodząca z klejem - niezbędna w każdym warsztacie!

Przewodząca taśma z klejem to bardzo przydatny produkt, który sprawdzi się w każdym warsztacie elektronicznym - szczególnie do szybkich napraw i testów, kiedy tworzenie trwałych połączeń elektrycznych jest zbyt czasochłonne i niepraktyczne. Taśma jest wytrzymała mechanicznie i ma bardzo dobre właściwości przewodzenia.

W naszej ofercie znajdziesz również pozostałe rodzaje taśm, które przydają się w pracy elektronika. Posiadamy w asortymencie między innymi taśmy izolacyjne, przewodzące, miedziane, aluminiowe, magnetyczne, kaptonowe czy ostrzegawcze, a także duży wybór jedno- i dwustronnych taśm klejących.

 

taśma

Taśma przewodząca z klejem

Specyfikacja

  • Szerokość rolki: 20 mm
  • Długość rolki: ok. 20 m

 

Szerokość opakowania 11.5 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 11.5 cm
Masa opakowania 0.121 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: